Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valóban véletlenül írt rám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban véletlenül írt rám, vagy hazudott?

Figyelt kérdés

Üdv.


Lenne egy hölgyemény akivel egy busszal járok egy ideje és már a legelején megtetszett, így pár hét elteltével erőt vettem magamon és leszólítottam majd hazakísértem. Aztán felvettem fb-re és ott is beszélgettünk míg le nem léptem aludni..Igen ám, viszont a beszélgetések nem olyan minőségben zajlottak mint amire számítottam. Mármint túl gyerekes. Majd ezután nem is beszéltem vele tovább. Ámbár reménykedtem benne hogy beszélgetést kezdeményez velem..

Aztán vasárnap este belinkel egy rock zenét (egyezik a stilusunk), majd a zene után annyit ir hogy bocs nem ide. Valóban létezhet ilyen hogy félrekattint és pont nekem sikerült elküldenie v érdeklődik szerény személyem iránt? Köszi előre is a konspirációkat.


2016. ápr. 27. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
gyerekes alatt mit értsz, mer sok ember szerint aki nem egy monológ életet él és nem ata fel az álmait és nem napi 20órát streszel, az gyerekes.. szerintem meg ezek nem érettek..
2016. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet így eldönteni ,mert simán lehetséges.

pl. Én fiú vagyok és elkartam küldeni ugyanígy egy videót "Olivér" nevű ismerősömnek ki is hozta több O betűs ismerőssel együtt jobb oldalt a keresősávban rákattintok ctrl+v enter és akkor látom ,hogy hiába "Olivérre" kattintottam egy másik személyt hozott be aki szintén O betűs.

Ez miatt én adok esélyt ,hogy félre kattintott ,de lehet ,hogy pont tetszel neki.

Próbálj meg ezen a szálon még egyszer kiindulni és zenéről beszélni vele ,vagy belinkelni neki egy másikat hátha kialakul valamilyen beszélgetés.

2016. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Igen. az érett az a szó amit kerestem, csak nem jutott eszembe.


2. amikor írt akkor 4órát beszélgettünk és némileg ezt pozitiv jelként veszem, de a te példád meg szétrombolja..;D Na mindegy, remélem nem csak véletlen.

2016. ápr. 27. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ha csak véletlen küldte el, akkor már nem is szimpatizálhat veled :D
2016. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kérdeztem randi ügyben. igent mondott szóval, valószinűleg nem volt véletlen:D
2016. ápr. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!