Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan sráccal akiről véletlenül kiderült hogy öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 07:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
ha van pénzed szerintem minden lány jelentkezik a vagyon milyat ha már te úgyis meghalsz akor mindegy ki vagy
2016. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Igy meg en is jelentkeznek cicafiu aztan ram hagyal mindent
2016. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintèn szólva ilyenen már mindenki gondolkozott szerintem hogy ezt tegye. De ha nem ment tettlegessègig is a dolog, akkor persze, mièrt ne:D
2016. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%

Nem. En szemely szerint eletvidam,(majdnem) mindig jokedvu lany vagyok. Hasonlo fiut szeretnek magam melle. Epp eleg teher egyebkent is,hogy egy kozeli baratnomnek is nemreg volt ongyilkossagi kiserlete. Nem birnam elviselni,ha megegy altalam szeretett szemely ezt tenne.

16/L

2016. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
Szia:)Ha szeretném a srácot és ő is viszont szeretne, akkor igen. Ezzel egy nagy támaszt adnék neki, viszot tudatában kell lenni annak, hogy ha tényleg gyenge lelkileg/szellemileg és egyszer szakítanánk, akkor lehetséges, hogy nagyobb bajt csinálnék, mint ha össze se jövünk. El kellene dönteni, hogy vállalnám-e a "kockázatot"... és én vállalnám. :)
2016. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egy társat keres csak akiért érdemes lenne élnie
2016. febr. 27. 09:42
 7/27 anonim ***** válasza:
Hany eves?
2016. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Igen. Bár én eddig még nem jutottam el, hogy öngyilkos akarnék lenni, de eléggé kész vagyok mostanában.
2016. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkos akar lenni? Akkor neki vagy egy elmegyógyintézetben vagy a vonat előtt a helye! Idióta!!
2016. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
77%
egy normális kapcsolathoz 2 egészséges lelkiállapotú ember kell, szóval semmiképp. csak felesleges terhet vállalnék magamra, ha az áldozat szerepébe bújt srácot kellene pesztrálnom. 20/L
2016. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!