Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha nem élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nem élőben hívom el?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki megtetszett az internetről. Mivel nem tudok róla semmit, ezért nem tudok vele élőben találkozni. Nagyon gáz, ha nem élőben hívom el randira? Egyszer már összefutottunk, de hát az kész csoda volt....:)16/f 16/l
2016. ápr. 30. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha élőben nincs rá lehetőség, akkor szerintem okés, ha neten hívod el..


Ha esetleg mégis személyesebbé szeretnéd tenni a dolgot, akkor kérd el a számát és telefonon hívd el.

2016. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy lennem már ez gáz?:) ez butaság ne hidd azt. nyugodtan írj rá kezdjetek el beszélgetni, és ha már úgy érzed hogy jól el vagytok akkor hívd el randira. Erre azt értem hogy hiába találkoztatok egyszer, ismerd meg először, szóval ne most az legyen az elő dolgod hogy elhívd randira. Szép lassan, mindennek meg van a maga ideje. De csak akkor legyél kezdeményező ha úgy úgy érzed hogy ő is kedvel téged. Sok sikert:) Legyél önmagad:)
2016. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért gondoltam,hogy elhívom, mert mikor meglátott, nagyon zavarba jött.:)
2016. ápr. 30. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben nem gáz. Sok sikert! :)
2016. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!