Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány gyakran elmegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány gyakran elmegy kutyát sétáltatni kettesben egy fiúval, az már randinak számít?

Figyelt kérdés
A lányom hetente elmegy kutyát sétáltatni a fiúval (több órára). A fiúnak nincs kutyája, csak a lányomnak, így ő csak csatlakozik. A lányom azt állítja, hogy csak barátok a fiúval, de szerintem a fiúnak tetszik. A lánynak még sose volt barátja, ezért aggódok. A fiú idősebb nála elég sokkal és elég furcsán viselkedik, nem szeretném, ha járnának. Beszéltem a lányommal, de ő csak annyit mondott, hogy csak barátok. Kérdeztem, hogy nem akarnak-e még egy személyt hívni sétálni (hogy legalább ne kettesben legyenek), de a lányom azt mondta, hogy nem igazán vannak barátai, nehezen barátkozik. Azért is szokatlan nekem, hogy ilyen sok időt tölt a fiúval hirtelen, mert nincs másik barátja, akivel hasonlóan sokat lennének együtt, bulizni se jár el soha. Tiltani nem fogom neki, hogy találkozzon a fiúval, hiszen annyira azért már nem kicsi (16 éves). Aggódjak ezek miatt? Mit tegyek? Szerintetek lehet, hogy tényleg csak barátok, vagy randiznak?
2016. ápr. 30. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, és nekem is volt legjobb fiubarátom, aki jóval idösebb volt nálam. 8 évvel. az elején csak ugy elvoltunk, aztan már el is jártunk helyekre, és keztem egy kicsit ugy erezni hogy belezugtam vagy valami. A sracnak nem volt barátnöje és egy idei ugy tünt, h tetszek neki , ő is viszonozta a dolgokat. Először csak ölelés volt, aztán puszi is, egyszer pedig amikor kikísértem tölünk, lesmárolt a liftben. teljesen hirtelen ért, de nem gondoltam rossz dolognak. máshogy tekintettem rá ezek után, csak az volt a baj, h ő nem. neki maradtam barát, akarmit is csinalt velem. nem gondolt többre sosem, mert zavarta h fiatalabb vagyok nála. néha amugy elszólta magát... de annyi. aztan jöttek a csalódások. megígert egy csomó mindent... ide visz majd el, oda, koncertre, fesztiválozni... es egyiket sem tartotta be. a vegen nem birtam tovább, nagyon csunyan összevesztünk... rá egy hétre pedig beálltott hozzank éjjel, beengedtem, és nagyon rossz vege lett a dolognak. ennek kb ugy 2

hónapja... azota nem beszélünk semmit, nem találjozunk, és csak látom a facebook profilján hogy hetente valtogatja a barátnőit. szóval... mostanában én nagyon rossz néven veszem az idősebb srácok barátságát, mert rossz élményeim vannak. de persze ez embertzől függő..

2016. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés az, hogy hány éves a fiú.
2016. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fiú 23 éves.
2016. máj. 1. 00:00
 4/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell a legrosszbbra gondolni. Én ugyan 17 éves vagyok és már több éve van egy nagyon jó fiúbarátom aki 7 évvel idősebb nálam, de soha nem éreztünk egymás iránt semmit. Előszőr az én anyukám is aggódott, hogy többet akar tőlem a fiú, de én őszintén mondtam neki, hogy csak barátok vagyunk. És szerintem ha jó a kapcsolata a lányával ő sem hazudna magának. Szóval szerintem hagyja hogy legyen egy fiúbarátja mert sokszor egy fiúbaràt sokkal jobb mint akár tíz kétszínű barátnő.
2016. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha barmi is van koztuk akkor elobb utobb el fogja mondani
2016. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a mai világban minden megtörténhet. Gondolok én arra, hogy az az ember egy szervkereskedő vagy csak egy laza egyéjszakás kalandra kell az áldozata. Viszont nem feltétlenül kell közbe avatkozni. Csak megfigyelni, hogy hová mennek, mit csinálnak. Lehet az is, hogy kutyasétáltatás, aztán meg smárolás egész nap. Ki kell várni ahogy írták, mert lépni fog a fiú. Viszont azt nem szabad engedni, hogy este a sötétben legyen vele, amíg nem ismeri annyira, hogy megbízzon benne. Valahogy rá kell olyankor célozgatni, hogy este ne menj el vele... De ebben nem akarom ki oktatni, mert ehhez biztos jobban ért anyuka létére. Azért én sokszor hallok ártatlan 16 körüli lányokról olyan dolgokat, hogy az fel sem fogható. De nem biztos, hogy így van. És ez csak az én véleményem. Szóval bocsánatot kérek, ha valami sértő dolgot írtam önnek, vagy a lányára nézve. 15f
2016. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!