Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakított velem a barátnőm,25 éves vagyok és 3 évig voltunk együtt. Azóta egy lány sem volt velem hajlandó kettesben beszélgetni pedig jól nézek ki, mit tegyek? Már az öngyilkosságot fontolgatom.

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Senkinek sem kell egy olyan fiú, akit kidobtak, de hogyan mondhatnám el nekik, hogy a lány családja tette tönkre a kapcsolatunkat? Sehogy.

Teljesen elzáródtam a világtól és senkit sem érdekel és érdekelt mi van velem. Tökéletesen egyedül vagyok.

Gondoltam ha találok egy másik lányt azért érdemes lenne élni de olyan masszív visszautasításokat kapok, hogy csak megerősít a tettemben, körülbelül 20 lány tiltott le eddig, ha nem több, a két hónap alatt. Megijedtek ettől az egésztől, hogy szakítottam meg egyedül vagyok, meg szétesett az életem és inkább elvágták a kommunikációs szálakat. Tegnap 2 órát beszéltem egy lánnyal, már azt hittem lesz értelme élnem, de ő is letiltott és olyan sms-eket küld, hogy ne zaklassam. Nem értem mi van. Nem vagyok egy ronda, beteg állat. Egy izmos fiatal egyetemista srác vagyok és most még pénz is van nálam, bár nem rettenetesen sok.

2015. nov. 4. 17:30
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy egy álomvilágban éltem, mert a szakítás előtt amikor együtt voltunk egy csomó lány legyeskedett körülöttem élőben meg a facebookon is, hogy találkozzunk, menjünk el nyáron jégkását inni, meg menjek el velük sörözni.

Ahogy szakítottunk ezek a lányok sorra eltűntek. letiltottak.

2015. nov. 4. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít. Ne akarj görcsösen barátnőt keresni. Lehet hogy előtte az előző kapcsolatodat kellene teljesen lezárni magadban és csak utána egy újba kezdeni. Ha szeretnél írhatsz, szívesen meghallgatlak.
2015. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy azért tiltottak le mert csak nyafogtál nekik meg folyton az exedről beszéltél? Nekem hihetetlen, hogy egy szakítás miatt tiltanának ennyien. Viszont rinyálós pasi senkinek nem kell.
2015. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha gondolod, én beszélgetek veled :)
2015. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!