Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Még nem volt barátnőm. Szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátnőm. Szerintetek jó ötlet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok otthon ülős tipus. Nem vokt még barátnőm így arra gondoltam elmegyek egy nagyobb városba a plázába és ott meghívok egy lányt egy üdítőre. Mivel más városba mennék így nem ismernek és nem tudnak rólam semmit. Nem vagyok csúnya. Szinte minden idősebb ember szépnek tart. Lehetett volna már több barátnőm is de "betoji" vagyok így nem lett.:/
2016. ápr. 30. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Drukkolok neked :)
2016. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyel betoji, ez nekem rohadtul taszito
2016. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van; ha másik városba mész, sokat nem veszíthetsz, de akkor már tényleg legyél határozott.
2016. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A plázán kívül még ajánlanám a sportot is. Ott is ismerkedhetsz, emellett az egészséges is, jobb alakod lesz, izmosodhatsz, ami az önbizalmadat is növeli, ha jobban elégedett vagy magaddal. :)
2016. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!