Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon félek hogy elveszítem...

Nagyon félek hogy elveszítem a számomra legértékesebb barátomat. Mit tegyek? Jó ötlet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában úgy tűnik mintha távolodnánk egymástól és nem a régi a barátságunk,de én úgy tekintek rá mintha az édes testvérem lenne még talán annál is több.Mintha azt gondolná hogy már annyira nem állok mellette,mintha elidegenedtünk volna egymástól.De én nagyon erősen érzek iránta amiről neki fogalma sincs de nem tudom hogyan kimutatni.Ez a legnagyobb gond hogy nem tudom hogy hogyan tudassam vele hogy ő számomra a minden.Mindig kiállok mellette,mert kisebb és fiatalabb is tőlem.Írtam neki üzenetet hogy négyszemközt akarok vele beszélni és elmondani neki pár dolgot.Tehát le szeretném tisztázni a baráti kapcsolatunkat és a szemébe mondani az egészet hogy tudja hogy én vagyok a legjobb barátja senki más mindig mellette állok,nekem bármit elmondhat,a legféltettebb titkait is elmondhatja én megőrzöm a szivemben mert ő nekem mindennél többet jelent.Egyszóval le kell ülnöm vele lelkizni hogy rájöjjön mennyit ér nekem,és hogy tudja hogy én meghallgatom és nekem bármikor kiöntheti a lelkét.De nem tudom mennyire lelkizős személy,mert még soha nem lelkiztünk,csak írásban.Valójában ez egy baráti vallomás lenne.De ő nem tudja miről akarok vele négyszemközt beszélni.És gondoltam megajándékozni majd valamivel hogy kijött és meghallgatott engem.Fiúk vagyunk amúgy én 18 ő 15.Lehet hogy hülye kérdés de erős érzelmekről van szó.
2016. márc. 29. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöször is ha egy 15 évesröl van szó, akkor valószínüleg az egész a kamaszodással függ össze.


Másodszor ha ezt feltétlen közölni akarod vele, akkor inkább írd le neki, akkor nem lesz kínos a dolog, és van ideje átgondolni, mit reagáljon rá.

2016. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szép és magas intelligenciáról vall a fenti szöveg. Viszont mielőtt pontosan válaszolnék pár dolgot úgy érzem tisztáznunk kéne, mivel bár nem feltétlenül kell igaz legyen, de megkérdem nem-e vagy már-már szerelmes a barátodba? A fiúk általában nem ilyen érzelmes típusúak, és nagyon kevés a kivétel. A legtöbb magas érzelmi intelligenciával rendelkező fiú saját neméhez is vonzódik. Előbb tisztázd magadban ezt a kérdést.


Függetlenül a fent leírtaktól, úgy gondolom nagyon fontos a baráti kapcsolatokban mindaz amit leírtál, így a lelkizés is. Még ha fiúkról is van szó. Sajnos ezt sokan nem így gondolják, ennek oka lehet a családi nevelés, a zárkózottság, személyiség stb.

Mindenképpen a vallomás előtt kell legyen egy képed arról, hogy az adott személy kb. miként reagálna. Ha úgy gondolod ő is ilyen fajta, akkor vágj bele, ne habozz. Ha úgy gondolod nem tudná hova tenni akkor lehet apró lépésekkel haladni célszerűbb lenne.


Ha segítségre lenne szükséged írj bátran!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok szerelmes,utálom a melegeket,hanem érzelgős tipus és tudatni akarok vele mindent
2016. márc. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!