Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak úgy minden rizsa nélkül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy minden rizsa nélkül elhívni egy lányt ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most mentem új gimibe jó ideje nem volt barátnőm, kéne már valaki.Nem vagyok egy csajozó mester, habár a beszélőkém az jó...

Az egy működő dolog, hogy odamegyek egy lányhoz, kis duma után megmondom, hogy nem akarom kerülgetni a forró kását azért jöttem oda hozzá mert szimpi, és jöjjön el velem xy helyre?

Lányok ti örülnétek ha egy ilyen szituba kerülnétek? :D

(UI.: Nem egy elhanyagolt kocka vagyok, jó kiállású srác, sportolok rég óta, ezt is vegyétek hozzá)

18/f



#ittas vezetés #majominas #frizbehajdupéter
2016. máj. 2. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A haverom odament igy gimiben a csajhoz es a csaj ahelyett hogy visszautasitotta volna rogton kifogasokat keresett

En szemely szerint nem orulnek neki,ha valaki igy letamadba

De nem szabad altalanositani,mert masoknak lehet bejon

2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod már rossz:

"Most mentem új gimibe jó ideje nem volt barátnőm, kéne már valaki."

Ez nem fog bejönni a legtöbb lánynak, ők nem úgy vannak vele hogy mert nincs már rég senkid akkor legyen valakid.


Amúgy a "forró kása" szöveg elég ósdi. Inkább mond hogy nagyon tetszik stb. és igazából veszíteni valód nincs, próbálkozz. De azért az első alaklomnál inkább beszélgetni kezdj vele ne valahova hívd. Nem szeretik az ilyen nyomulást még ismeretlenül.

2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene bar ugy jobb lene ha ugy kerdezned azert hogy lenne e kedve de amugy igen 😊 16L
2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egyéntől függ mindha belefáradtál volna hogy mindenki viszautasít és nála már csak meg kérdezed hogy siethess a következőzöz, az is lehet hogy csak viccnek venné. Szerintem előtte puhitsd meg kicsit.
2016. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából azért gondoltam erre, mert ha én csaj lennék k**va jól esne, ha valaki azt mondaná hogy "megláttalak, muszáj elhívnom téged stb stb" dehát ezek szerintem tévedtem :D
2016. máj. 2. 21:17
 6/9 anonim válasza:
Na most itt nyilván attól is függ a lány reakciója, hogy mennyire tart helyesnek, szimpatikusnak. Személy szerint én még ha ezek a tényezők stimmelnének is, akkor is visszautasítanálak, hiszen egy tök idegen srác vagy. Először inkább próbáld meg megismerni, beszélgetni vele, legyetek barátok. Utána már sima ügy lesz ;)
2016. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megfogadom az utolsó tanácsát, köszönnöm szépen a segítséget srácok :)

Nagyon megnyerő tudok lenni, az én ajánlatomat nem fogja visszautasítani

2016. máj. 2. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most mentem új gimibe jó ideje nem volt barátnőm, kéne már valaki.Nem vagyok egy csajozó mester, habár a beszélőkém az jó... "


Majd ha megtanulod értékelni a nőket és nem tárgyként kezelni, akko gyere vissza. Szánalmasok az ilyen direkt kapcsolatorientált emberek, akik utálnak egyedül lenni és csak ezért van szükségük egy másik emberre, nem pedig azért, mert szeretik.

2016. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincsenek érzelmeim
2016. máj. 10. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!