Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki elhívni egy srácot találkozni? Nem randira, csak sima talira?

Figyelt kérdés
Nincs köztünk semmi, bár tetszünk egymásnak, de valahogy nem úgy alakultak a dolgok, végül is mindegy is. De szeretnék vele találkozni, mert személyesen jobban meg lehetne beszélni pár dolgot. Ti mit gondolnátok erről, srácok?
2016. febr. 12. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

én örülnék és egyetértek:)

személyesen jobb beszélgetni


hívd el nyugodtan:)

2016. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Teljesen rendben van, sőt szerintem pozitív hozzáállás ha egy lány is mer kezdeményezni, barátkozni. :)
2016. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:

nem az

de ha cikinek tartod,hívd el pl egy múzeumba azzal ,hogy egyedül nem mennél el

2016. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clark Kent.. ***** válasza:
Nagyon ciki.
2016. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sztem tokjo otlet ilyet en is csinaltam el is jott, es ossze is jottunk:-)
2016. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Hasonlócipőben járok én is.
2016. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Hívd el!:)
2016. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Miért lenne ciki... Hívd el...
2016. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a randi az egy sima tali. ha valaki kifejezetten randira hívna, lehet, hogy kiröhögném akaratlanul is. a randi az, amelyiknek a végén csókolózni szoktak?:)


jobb szeretem, ha nincsenek bejáratott sémák, csak lesz, ami lesz.


egyébként nekem nem jött be. az egyenesség jegyében jó ideig azt csináltam, ami jött. ha találkozni akartam, akkor azt mondtam. amikor megbántottak, akkor azt mondtam. belőlem akkor lábtörlő lett, mert a másik nem így közelítette meg.


most óvatosabb vagyok. aki érdekel, elhívtam találkozni, de csak mert ő már hívott korábban, és nem jött össze. nyilván nem mindenben rá várok, de nem kezdeményezek nyíltan.

2016. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!