Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor volt az elso csokotok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az elso csokotok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Mikor volt az elso csokotok ? Es kapcsolatotok? Szerintetek is hulyeseg 14 evesen jarni valakivel v inkabb azt valljatok h a gyerekszerelmek is fontosak es nem ciki ha valaki szerelmes/jar valakivel? 14/L
2016. máj. 4. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 14 évesen már járhatsz egy fiúval,jó mondjuk a korosztályodnak megfelelően tehát ne legyen több szerintem 18-nál mert az már érdekes.De ha csak járni akarsz azzal semmi gond,de ha már többet is szeretnél,hogy például lefekszel vele vagy hasonló az még eléggé korai neked,várj még 1-2 évet ahhoz.És szerintem nem ciki ha valaki ennyi idősen szerelmes,azt nem lehet szabályozni mikor leszel szerelmes,csak úgy jön.

2016. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki vagy probléma? úgy csináld ahogy neked jó ha azt érzed h neked szükséged van egy barátra akkor ne azt nézd h mások mit szólnak hozzá, mert akkor nem fogod magad soha jól érezni
2016. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szolokkal. Lehet nem a legjobb ötlet 14 évesen 'kapcsolatban' lenni de egy jó tapasztalat szerzesi lehetőség is lehet. Szerelmes is lehetsz persze akkor, de általában ilyen fiatalon nem igazán tudják az emberek mi is a szerelem.

Nekem 15 évesen volt az első csokom, azóta volt már egy pár, szerintem nem kell siettetni az ilyen dolgokat. Én tudom hogy 14 évesen egyáltalán nem voltam érett és utólag örülök hogy nem csináltam semmi hulyeseget. Most van alakuloban az első kapcsolatom és örülök neki hogy nincs mit szegyellnem a tetteimet illetoen. Ez igazán szemelyfuggo, valaki kedves emlékként gondol vissza a gyerekszerelemre valaki pedig inkább kellemetlenkent, idopocsekolasnak tartja.

2016. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22 22


szerintem nincs baj, ha már ilyenkor van kapcsolatod, csak legyen hozzá megfelelő érzelmi intelligenciád, önbizalmad(ne a másikból nyerd az erődet, hanem magadból), ismerd fel a játszmákat és iktasd ki, tudjatok kommunikálni egymással, asszertíven

2016. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigieknek :)) johetnek meg valaszok :) es kedves 4.: mit jelent az h asszertiven?
2016. máj. 4. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább magaddal foglalkozz szerintem. Még bőven ráérsz.
2016. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem tavaj nyáron 😂 Így visszagondolva elég vicces,szomorú ( és kicsit szánalmas is) ... Tudni kell rólam, hogy én már naggyooon rég ovis koromban képzelődtem sokszor arról, hogy milyen lesz az első csókom szóval én az ilyet nagyon komolyan veszem. Na szóval az egyik osz.társam csókolt meg legeslegelősször :/ :) cuki volt meg minden de ... Eeewwrr... Fél évig "jártunk" de neki nem volt komoly persze én minden lélegzetvételét komolyan vettem. Most februárban szakítottam vele ( nem bírtam tovább azokat amiket csinalt 15 éves létére) ééés persze még mindig rossz de nem bántam meg mert engem is lefele húzott... Szerintem amúgy nem korai csak ne menjen a tanulás rovására az a legfontosabb ;) L/14
2016. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17 évesen.

Kapcsolatom még nem volt. Most 18 vagyok.

De miattam nem volt, nem akartam/akarok.

2016. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!