Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy srác azt mondja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy srác azt mondja, hogy csókolózni szeretne velem, azalatt pontosan mit ért?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolózott egyikünk sem és megkérdezni nem mertem, hogy ezalatt milyen csókot ért😆 mármint létezik szájra puszi, stb...

2016. máj. 7. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szájrapuszi lenne a kezdés, aztán meg a többi...(szépen lassan-remélhetőleg). :) És hát nyilván bejössz neki.
2016. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meg akar csókolni.
2016. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem semmilyen fajta nem zavarná, szóval mindegy. Amúgy ha van egy, akkor lesz a többi is.
2016. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Egyebkent tudom, hogy bejovok neki, ezt a dolgot mar tisztaztuk, csak nekem ez a csok-dolog zavaros picit.😅

2016. máj. 8. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem árt, ha olyannal állsz le smárolni, akitől mersz dolgokat megkérdezni.
2016. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze-persze, de nem akarom, hogy beégjek előtte😐
2016. máj. 8. 01:47
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Itt kezdődik! :-)

A kommunikáció hiánya sok gondot okozhat. Döntsd el,hogy engedsz-e a gátlásaidnak uralkodni magadon.

2016. máj. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezt elrontotta...ez meglepetésként az igazi.

Nekem elsőre ment anno a nyelves. Pedig előtte nagyon sokat idegeskedtem és utánaolvastam hogy kell. Meg vagy 20 kérdést kiirtam ide 😆

De nem kell ráparázni. Ha nem lesz jó a csók akkor valószínűleg nem fogod ellökni magadtól ha a továbbiakban meg akarna csókolni szóval...lesz időtök gyakorolni.

De ha nagyon félsz akkor először sima csókot, ami lassú,elhúzott,romantikus legyen.

2016. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül mégcsak nem is vele volt az első csókom :D

De így is sikerült elrontanom:(

Aztán a következő már jobb volt...:DD

2016. nov. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!