Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen egy olyan lánnyal csókolózni akinek még ez az első csókja? 17/L

Figyelt kérdés
Ciki vagy aranyos,hogy ti taníthatjátok meg neki?

2015. jan. 10. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy leszarom, nem tud érdekelni.
2015. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aranyos. Ha az első neki, kicsit izgul, de ez természetes.
2015. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az ilyesmi :)
2015. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem izgatna a tudat, hogy én vagyok az első. Sajnos már régen volt ilyen.. :) Kinőttem belőle.
2015. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos.


Te is kipróbálhatod, ha csókolózol egy 12 éves lánnyal, aki valószínűleg még nem csókolózótt.

2015. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aranyos :)

Tetszett ahogy izgult mindig, de nem csókoltam meg egyből, csak széplassan haladtam vele, ahogy ki tudott bontakozi.

Először szájrapuszi, hosszabb szájrapuszi, majd kicsit úgy hogy volt benne hogy játszottak az ajkaink, de ezek sem voltak olyanok mint egy rendes csók, és kialakul a rendes csók (nem nyelves) :)

21/F

2015. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aranyosnak, tündérinek, felemelőnek érezném!
2015. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rossz
2015. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem izgultam előtte, spontán volt, nem készültem rá és észre sem vette a fiú, szerintem meg is lepődött volna, ha elmondom neki, mert nem hiszem, hogy feltételezte volna, hogy nekem az volt az első.
2015. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csodás érzés tanítgatni valakit,aki hálás érte!
2015. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!