Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam sétálni, de lehet h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam sétálni, de lehet h neki csak barát vagyok? (lent folyt. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Noss 16 vagyok és a srác is annyi idős mint én, aki tetszik nekem.

Egy suliba járunk, évfolyamtársam. Nemrég ismertük meg egymást, olyan 2-3 hete és nekem nagyon megtetszett! Sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk és amennyire csak tudtunk flörtöltünk egymással. Csakhogy ez az ismertség innen nem is ment tovább aztán köszöngetésen túl, mert senki nem lepett sehova.

De tegnap elhívtam, h órák előtt sétáljon velem, mert ugye most érettségi miatt délben kezdődött az óra.

Elmentünk, sétáltunk nagyon sokat beszélgettünk! Egy órán keresztül meg se álltunk csak mentünk és beszélgettünk. Viszont nekem természetes, h aki hozzám közel áll, akár fiú akár lány az nekem mindenki életem, meg drágám, egyetlenem. Hát sztem ő ezt nem tudta és kicsit furcsa volt neki, mert amikor véletlenül ilyet mondtam neki, akkor mondta h pl az életemet lehagyhatjuk... :( Meg akartam ölelni elköszöneskor, de nem mertem ezek után. Pedig a megismerkedésünk hetén még tényleg mindenki azt hitte h együtt vagyunk, meg én is azt hittem h tetszel neki, meg minden Teljesen tökéletes volt! Most meg csak sétálunk és olyan semmilyen volt az egész. Persze így is jól éreztem magam, de mégis...


Szerintetek h tudnám kideríteni h most h is állunk?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a volt barátnője így hívta.Lehet hülyeséget mondok ha igen bocsánat.Talán kérdezd meg tőle?!
2016. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy a nagymamája..
2016. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, kötve hiszem, mert igaz h volt már bnője, de az még nagyon komolytalan volt, vagy hogy mondjam...

De azért köszii, mert a zöld pacsi!

2016. máj. 4. 19:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyija... :D lehet!
2016. máj. 4. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen nem tetszik neki ez a megszólítás, és valami furcsa érzést eredményezett benne. Vagy komolyan vette, és úgy érezte, hogy még nem tartotok itt.


Amúgy simán megkérdezheted tőle, hogy ugye nem rágott be, amiért életemnek vagy akárminek hívtad, hiszen nem akartad vele megbántani, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, te mindenkit így szólítasz, akivel jóban vagy, vagy ilyesmi. Csak a helyzet tisztázása végett, ebben még semmi különös nincs.

2016. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!