Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és atlétikára járok, ahol megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon kedves.

Nem rég lett facebook-ja, ahol sokat irogatunk egymásnak. Néha küldözgettünk videókat egymásnak egymásról (nem félre érteni) és vettünk egyszer egymásnak ajándékot is, csak úgy. xd

Kb 1 éve járok edzésekre, ő egy kicsit több ideje, és tetszik nekem ő.

És sokszor néz engem, ha pedig ránézek én is, akkor vagy elfordul, vagy elmosolyodik.. :)



2016. máj. 9. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bejössz neki :) hívd félre beszélgetni és mondd el neki mit érzel iránta. :)
2016. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Azt olvastam, hogy ...egy lánnyal, aki nagyon nedves.
2016. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Onnan tudhatod,kedves kérdező,mert ha egy lány sokat néz egy fiút,az már jelent valamit,azt jelenti bejösz neki.
2016. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!