Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miből tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, hogy tetszem egy srácnak? Milyen jeleket küld? Mit csinál? Hogyan viselkedik? Nem ismerem, csak látásból a srácot.18L

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Braille írás jelek? Vagy Morze jeleket, de azt csak akkor ha nagyon bejössz neki
2016. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szia!


Én például zavarba jövök, kicsit félénk vagyok. Volt már olyan is, hogy megtetszett egy lány és szemeztem vele, és visszamosolygott csak kár, hogy nem lett belőle semmi. Hát ilyen jelek vannak (zavarba jön, próbál mindig a közeledben lenni, mindig mosolyog amikor a közelében vagy). 22F

2016. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minden típusú jel. Kivéve az általad említetteket.
2016. febr. 28. 19:31
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Köszi :))
2016. febr. 28. 19:32
 5/15 anonim ***** válasza:
pl. nálam már szimplán az ha barátkozom, beszélgetek egy lánnyal, mivel én nem tudom megérteni a fiú-lányok közötti barátságot, mindig félreértem ösztönösen és kapcsolatra gondolok, de ha átlagos a srác akkor szemezés, téged néz, ha beszél veled akkor fel kellene túnnie neked is, hogy mire tesz utalásokat. az is fontos hogy miről kérdez, és miről beszél, szóval légy figyelmes.
2016. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csakhogy mi nem beszélünk. :/
2016. febr. 28. 19:34
 7/15 anonim válasza:
2. vagyok. Nincs mit. Remélem összejöttök és boldogok lesztek. Amúgy neked tetszik a srác?
2016. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szokott téged nézni? ha odanézel elkapja a tekintetét? esetleg szemeztetek már? ha igen, olyankor mit csinált? rád mosolygott s te visszamosolyogtál majd folytattátok a napot?
2016. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
# 7 Köszönöm, bár szerintem esélytelen... Igen, tetszik nekem is a srác.
2016. febr. 28. 19:48
 10/15 A kérdező kommentje:
# 8 Igen, szokott nézni. Többször végig is mért már. Háát, olyanra volt példa, hogy mikor hátrapillantottam (ezt akkor volt, miután elsétált mellettem), akkor ő is hátrafelé nézett és elkapta a fejét. De nem tuti, hogy engem nézett. Szemezni is szoktunk. Van, hogy csak nézzünk egymást. Jön velem szembe és hááát, csak bámulunk egymásra. Egymás szemébe. Sosem mosolyogtunk egymásra. Nem tudok rámosolyogni. Totál zavarba jövök.. Pedig nem vagyok ennyire esetlen. Biztos az az oka, hogy nagyon tetszik. :/
2016. febr. 28. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!