Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elfogadnátok egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé bulizós srác vagyok, de nem a szórakozóhelyekre értetődően. Sokkal jobban preferálok beszélgetős ivászatot, kisebb csapattal, ahol a társaságon van a lényeg nem pedig azon, hogy épp rázzuk a seggünket valamilyen fura zenére.


Iváson kívül néha más is becsúszik, de nem rendszeresen.


Illetve dohányzom is, de annak megvannak a lelki okai.


Mindezek mellett alapjában véve rendes srác vagyok, odafigyelek a másikra, nagyon tudom félteni a barátaimat, illetve tényleg nagyon szerető ember vagyok.



2016. máj. 11. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Iváson kívül néha más is becsúszik, de nem rendszeresen."


Drogozol? Akkor biztos nem kezdenék veled.

2016. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ehm... kétszer volt. Amikor exem szakított és amikor kiderült hogy megcsalt. Azóta se és nem is nagyon akarok. De abból se komolyabb fajta.
2016. máj. 11. 17:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyén kérdése , lehet valakinek például pont te vagy a tökéletes. Nekem például a "mások" miatt nem igazán, az ivással semmi bajom nincs mert én is szoktam bár csak akkor ha barátokkal vagyok, anélkül nem hiányzik, a dohányzás nos, elég tüdő baja volt már közeli rokonomnak, ráadásul édesanyám asztmás így tőlem szerintem nagyon is nagy pofátlanság lenni hogy az egészséges tüdőmet tönkreteszem, neki pedig aki életet adott nekem meg se adatott az hogy egészséges legyen.

Egyébként mint mondtam valakinek biztos te leszel az ideál, ha meg mégsem akkor ne feled a legtöbben pont olyanba szeretünk bele aki nem is az ideálunk.

2016. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

NMindenkinek van melypontja, nem csaj neked, igy mindenkinek lenne oka dohanyozni, nem csak neked. Nekem is lenne okom, megse teszem, es mar hanyinger elfog, ha mwgerzem a buzet.


Osszessegeben viszont tul keves informaciot irtal, amibol le lehetne irni a valaszt. A cigi engem eltantoritana toled, viszont van lany akit nem zavarja. Nem tudon hany eves vagy, de mivel a tini kategoriaba irtad, gondolom meg kiskoru, es ha ennyi idosen drogozol akkor valoszinuleg rossz tarsasag tagja vagy, ami mar megint egy nagy negativum, a drog meg egyb is undorito.

2016. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2016. máj. 11. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:
én elfogadnám szívesen ^^
2016. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem látok kivetnivalót,habár szinte semmit nem írtál a belső tulajdonságaidról.
2016. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nos,én amikor egy szomorú embert látok,vagy hallom hogy valakinek gondjai vannak,megölelném,felvidítanám,bármi csak hogy mindenki boldog legyen:)
2016. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak gyengeségei. A leírtak alapján intelligens vagy, és mondjuk nekem sokkal fontosabb, hogy mennyire tudok egy fiúval beszélgetni, mint az hogy kétszer drogozott-e. Nem csinálnék belőle problémát ha nem rendszeres, és később nem próbálná újra. A cigi meg..egyrészt félteném hogy nehogy valami baja legyen, másrészt elég sok rokonom cigizik, szóval nem lenne kizáró ok. Ennyi alapján én járnék ilyen fiúval :) 16/L
2016. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hasonló cipő :)

Bár még sose drogoztam és már nem cigizek...16/L

2016. máj. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!