Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem a beszélgetést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy iskolába járunk és ugyan azzal a vonattal megyünk de még nem beszéltünk. Szeretném elhívni randira. Az addig megvan hogy oda megyek köszönök. De utána miről beszéljek ? Persze vannak témák de úgy kezdeni a beszélgetést hogy "milyen zenéket szeretsz?" kicsit furcsa lenne.

16/f 17/l


2016. máj. 11. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Háááááááááááát szerintem ez a helyzettől függ :D.. Ha valami gátlás van benned, hogy kezdeményezz, akkor ütközzetek össze és aztán kérj elnézést segítsd fel a földről ha elesett vagy vedd fel a cucaid ( habár ez a minimum :D) Nah aztán megkérded, jogy jééééh téged már sokszot láttalak erre felé :D.. Aztán meg csak tudsz beszélni nem? Mondhatod neki azt is, hogy tényleg nagyon sajnálod és szívessen meghívnád egy vacsorára, ahol bebiznyítod, hogy komolyan gondolod a bocsánat kérést :D valószínüleg elfogadja, hisezn ingyen vacsi kinek nem kell? :D Nah és ott már tudsz beszélni nem? :D

17F

2016. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha vannak témáid fel is lehet őket vezetni nem bumm bele a közepébe pl

-Szia

-Helo..

-Leülhetek melléd?

-Igen (király vagy)/Nem (paraszt vagy...és ez olyan szerintem, hogy szia:) helo bocsi de van barátom)

-(ha igen)Mit csinálsz?

-1.fb 2.zenét hallgatok 3.messenger

-1.olyan király dolgot láttam/ egy hülyét aki épp live-olt 2.Milyen zenét? 3. pl.vicces sztori amikor messengereztél vagy bármi érdekes

2016. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1.-es ez nem nyumolós egy kicsit?
2016. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem bejött már :D Persze nem vonaton, hanem különfélébb helyeken :D de nem muszáj vacsi.. Hívd meg egy fagyira, hogy ezzel fejezd ki a sajnálatodat :D Értékelni fogja valószínűleg :D

#1-es voltam..

2016. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 2es ötlete tetszik csak az a gond hogy állni szokott.
2016. máj. 11. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
a szituáció adja, hogy mivel kezdj. Suli tuti jó lesz
2016. máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 1-es egész jó válaszokat adott, de én nem hívnám az első alkalommal randira. Minek így sietni? Egyrészt úgyis állandóan találkoztok, mert egy iskolába jártok és egy vonattal....másrészt meg normális egy majdnem idegennel nem fog rögtön randira menni.
2016. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
normális lány*bocsi
2016. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!