Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy lány, aki nagyon tetszik, de még nem igazán került rá alkalom, hogy találkoztam volna vele. Ettől függetlenül szeretném nagyon megismerni. Hogyan kezdjem a beszélgetést? (Szituáció hosszabban kifejtve)

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolatteremtésben még nem volt részem, pedig már túl vagyok néhány párkapcsolaton, mégsem tudom, mi lenne a helyes.

A helyzet a következő: nem egy iskolába járunk, nincsenek közös ismerőseink (legalábbis olyan nincs, akivel az "összehozást" meg lehetne oldani). Még csak egy irányba sem tart utunk, de konkrétan azt sem tudom, merre lakik, merre szokott járni, ki a baráti köre. Tehát, a személyes találkozás mindenképpen kilőve ebben az esetben.

Ennek ellenére szeretném megismerni őt. Az általános, 'Szia!' köszönésen kívül, milyen mondattal/mondatokkal tudnám "rávenni" arra, hogy működjön ez a kapcsolatlétrehozás is?

(Negatív válaszadóknak üzenem: itt nem arról van szó, hogy tökös vagyok-e, vagy sem. Csupán kell egy tanács, meg löket, ami segít ebben. Nem pont vele szeretném kezdeni a kísérletezést, annál jobban megfogott.)



2015. szept. 28. 19:13
 1/2 anonim válasza:

Ilyen helyzetekben kerülnek előtérbe a közösségi oldalak. Lehet nem a legjobb megoldás, de ha nincs közös ismerősötök, és sehol se találkoznátok akkor szerintem ez nem rossz módszer. Próbáld meg, írj neki facebookon vagy valahol, légy kedves vele de ne siesd el, ne írj neki minden nap mert az megijesztheti, csak finoman :) és ha már eleget beszéltetek hívd el valahova..

Remélem tudtam segíteni és összejön! :)

17/L

2015. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tudod az a baj, a kísérletezés 90%-a úgy is olyannal lesz akivel komolyabbat akarsz

ha a helyzet ennyire nem tud kialakulni akkor lehet le kell mondanod róla, nem ő az egyetlen hidd el

de ha tényleg ennyire akarod akkor egyszerűen erőt kell venni és saját akaratból odamenni egy jó helyzetben és beszélgetést kezdeményezni, pl egy "mizu"-val

2015. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!