Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehetnek komolyak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetnek komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel egy ideje jóban vagyunk, nekem tetszik, nagyon aranyos, kedves velem, figyelmes, hetekkel később is emlékszik, mit mondok neki, érdeklik a jövőbeli terveim és megdicsér, ha valamiben tehetséges vagyok. Pár hete végre szingli lett, véget ért egy párkapcsolata, ami nem tartott túl sokáig, mert nem igazán jöttek ki jól a lánnyal. Azóta még inkább figyelmes velem, néha nagyon jól elviccelődünk, máskor meg kissé zavarban van a közelemben, de olyan aranyos ilyenkor. Én csendes visszahúzódó lány vagyok, nehezen nyílok meg, ő viszont kitartóan érdeklődik felőlem, de mégsem nyomulós. Valamelyik nap kicsit érdeklődőbb aztán pár napig nem jön oda hozzám. Kedden elhívott ranidra, megkérdezte hogy van e kedvem valamikor kettesben találkozni vele suli után, és igent mondtam, ez a hét nekem elég zsúfolt, mondtam neki hogy majd jövő héten sort kerítünk rá, erre ő mondta hogy majd szóljak neki, h mikor jó nekem. Azóta nem beszélgettünk, tegnap meg ma nem jött oda hozzám, de látom hogy nézett, szerintem nem akar lerohanni, meg ő most tett felém egy lépést, úgyhogy rajtam a sor, hogy válaszoljak rá. Van hogy nagyon határozott laza máskor meg kicsit bizonytalannak tűnik, eléggé zavarban van a közelemben, néha nagyon udvarias kedves, máskor meg feltűnően kerüli a tekintetem és ideges lesz. Szerintetek komolyan érdekelhetem?
2016. máj. 12. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan igen.
2016. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan érdekled :D Sok sikert :D
2016. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!