Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem ajándékoz 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem ajándékoz 3 hónap együttlét után (se karácsony, se Valentin nap, se hófordulók) még egy szál rózsát se, attól még lehetnek komolyak a szándékai? 20/L

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok anyagias, és nem várom el, hogy lehozza nekem a csillagokat. Csak mondjuk jól esett volna ha egy szál virágot kapok Tőle Valentin napra, (pedig azt mondta venni fog nekem valamit) vagy ne sarkítsuk ki, még akár az udvarlás idején.. De semmi. Én vettem neki Mikulásra is, Karácsonyra is, az első hófordulónkra is, meg volt már h csak úgy megleptem egy tábla csokival.

Amennyiben tettekben mérjük a dolgokat, viszont semmi gond nincs, az érzelmeiről is mindig beszél. Csak ez egy kicsit zavar, de felhozni meg nem merem neki, nem akarom se megbántani, se azt, hogy azt higyje pénzéhes vagyok vagy bármi.


2015. febr. 23. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jah. 3 hónap után egy rózsa legalább Valentin napra megérte volna :D
2015. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem különösebben szokás az ajándékozás, így nőttem fel, nálunk ez a normális. Lehet, hogy ő sincs vele másképp. Mivel ez neked rosszul esik, érdemes megbeszélni vele, már csak azért is, merthogy megígérte Valentin-nap alkalmából is, hogy kapsz valamit, mégsem lett ebből semmi. Mindenképpen jegyezd meg neki is, hogy nem az anyagiasságon van a hangsúly, hanem az apró meglepetéseken a nevesebbek alkalmakkor, mert nálatok minden ilyenért volt ajándékozás, és most zavar, hogy ez vele nincs így. Aztán remélhetőleg nem megsértődni fog, hanem őszintén válaszol.
2015. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ma már fél rózsát adni az ember, egy csomó lány gáznak tartja. Beteg világ!
2015. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, mert nagyon eltérőek a szokások az ajándékozásban, a férfiak meg hajlamosak ebben maflán viselkedni. :)
2015. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hó forduló XD
2015. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Sosem értettem, hogy miért naptár alapján mérik egyesek a kedvességet szenvedélyt, érzelmet, összetartozást....

azért mert a naptár szerint még nem telt el X hónap akkor nincsen késztetés egy szál virágra, mosoly fakasztásra? Nem kívánjuk a párunkat, nem akarunk kedveskedni, stb....

Nem fér a fejembe, hogy "3 hónap együttlét" miben játszik szerepet? Semmiben.

Akkor ajándékozunk ha örömet akarunk szerezni. Akkor hozunk virágot ha szeretnénk látni a jóleső mosolyt, és hallani a bájos "köszönöm"-öt a hölgytől. Akkor szeretkezünk ha kívánjuk a másikat. Hol érdekel bárkit is, hogy a naptáron éppen mi a dátum????


Ha engem kérdezel GÁZ, hogy 3 hónap ide vagy oda egyszer nem jutott eszébe, hogy örömet szerezzen, és gondoljon rád. Csak úgy. Mert jólesik...



(ilyenkor derül ki, hogy ki az érett egy kapcsolatra és ki kapcsolatosdit játszik.)

2015. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj... akkor ne beszélj vele erről. Sőt szóba se tessék állni vele!

Ha terhes leszel hord ki szépen a gyereket egy szó nélkül és neveld fel! -.-


Egy kapcsolathoz nem lehet úgy hozzáállni, hogy nem akarok vele erről beszélni. Mintha egy focista azt mondaná, hogy nem akar az ellenség kapujára rúgni.

Az a cél! A jó kapcsolat egyik ismérve, hogy lehet a másikkal kommunikálni.


Én barmoira megértem, hogy most örülsz mint majom a farkának, hogy valaki melletted van... de ugyanakkor ha nem tudsz vele ilyen alapvető dolgokról beszélni értelmesen akkor már meg is kaptad a választ arra, hogy mire számíts a későbbiekben. Nem szabad hallgatni. Meg kell kérdezni, szóba kell hozni. Lehet nincs pénze, lehet nem tartotta fontosnak, lehet más dologgal úgy érezte egálba vagytok... és lehet nem is érdekli vagy nem is tudja, hogy örülnél neki.


A férfiaknál kár szugerálni, utalgatni, sóhajtozni és várni a csodát. A férfi ember olyan teremtmény akinek kerek pere meg kell mondani dolgokat. Valakinek ott kezdődik, hogy megmondod boldoggá tesz, ha megajándékoz. Ilyen férfi is van akiben el fel sem merül.


Szóval hajrá!

2015. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jozso89 ***** válasza:
45%
Sztem ott valami gebasz van
2015. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos hetente egyszer tudunk találkozni, megvárjam míg élőben tudok Vele erről beszélni? Vagy így üziben is megbeszélhetem ezt Vele szerintetek?

2015. febr. 23. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenképp személyesen beszéld meg vele
2015. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!