Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti megnézitek egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megnézitek egy lány haját?

Figyelt kérdés
Például a hosszát, hogy töredezett-e, ápolt-e. Nektek mennyire befolyásolja e azt hogy tetszeni fog-e a lány? 18/L
2016. máj. 12. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, én meg szoktam nézni. Inkább a közepes vagy hosszú hajú lányok jönnek be. A lényeg igazából, hogy ápolt legyen.
2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hosszát igen, de azt hogy mennyire töredezett... őszintén nekem nem jön be a fényes haj, egy tompább jobban megfog :) De inkább a lány arcát és testalkatát nézem meg először.
2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a haj :D Szeretem a hosszút, de iagzából az a lényeg, hogy ápolt legyen és menjen a lány stílusához is :D Vannak rövid hajú nők akik jól néznek ki rövid hajjal :D.

Igen én megnézem, sőt talán ezzel kezdem sok esetben, mert hát sok minden megállapítható a személyről, aki a viselője :D A természetes és a festet vörös meg még a vér/tűz vörös hajért pedig egyenes megőrülök :D

A lényeg, hogy paszoljon hozzád :D

17F

2016. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a hátközépnél lejjebb de a fenéknél feljebb érő fényes barna hajat szeretem. :)

De ha megfog a csajszi akkor mindegy. ;)

2016. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es ha megfog akkor jóhogy mindegy.. Mármint úgy értetted hogy oda megy és kezével megfog.. Vagy te képletesen értetted azt, hogy megfog?
2016. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak az összhatása megfog akkor mindegy a haja. ;)

Talán így már te is érted.

4-es voltam.

2016. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megnézi az ember. De csak annyira, hogy passzoljon a stílusához és ápolt legyen. Ha rövid haja van az sem kizáró ok, ha hosszú az sem. Igaz, annyi, hogy nálam hosszabb haja legyen. Nekem ilyen"zsánerem" nincsen, illjen hozzá és akkor tetszeni is fog.
2016. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. De a hosszú haj sokkal jobb.

Amúgy nem tudom milyen az ha "töredezett".

Ápolt legyen, az a lényeg.

Ja és összkép a fontos

2016. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a haj, szóval megnézem. Színét, hosszát, ápoltságát is. :) Befolyásol :)


19/f

2016. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, nekem nagyon fontos.
2016. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!