Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? L/19

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akinek ugyan van barátnője viszont mindig olyan jeleket küld felém mintha bejönnék neki.Nem csak beképzelem mert az osztályból már mások is szóvá tették ezt.Nekem is tetszik a fiú de nem merek lépni semmit,viszont így megőrülök.Mit csináljak?
2016. máj. 14. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolkozz logikusan. Ha a barátnőjét elhagyja érted, akkor téged nem fog majd elhagyni más miatt?

Ha van egy kis eszed soha nem mész bele ilyen kapcsolatba.

2016. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tartsd magad távol tőle, barátnője van és az előttem szóló jól mondta. Ha el is hagyná őt miattad, téged is ugyanúgy otthagyna másért.
2016. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyszer mikor beszélgettünk azt mondta otthagyná értem a barátnőjét,mondtam neki,hogy jó szemét,azt mondta na jó akkor majd később hátha alakul valami köztünk
2016. máj. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!