Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok.16/L.Elkezdtem beszelni egy fiuval kamu facebookrol.Aztan taliztunk es nagyon jo volt.Azota is beszelunk mindennap de mar ugyanazokat a korokat futjuk le mindennap pl.Mizu.Kezdek kifogyni a temabol es jo lenne vele megint talizni.Csak ra gondolok.Hogy szerezzem meg? :-\
2016. máj. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég összezavarodottan írsz. Tisztázzuk le, most fiú vagy vagy lány? Előbb leírod, hogy fiú, aztán, hogy L...


Egy, ha egy kapcsolat működik, akkor az gördülékenyen fog menni, mind a ketten keresitek a másik társaságát, nem erőltetitek. Kettő, nem megszerezni kell, hanem egy mindkét oldalról egyenlő kapcsolatot kialakítani. Egy másik ember nem egy trófea és nem is a Simsben vagyunk, hogy ne akarhasson tőled semmit :)

2016. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok.Es o is fiu.O is meleg.
2016. máj. 20. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
de minek a kamu profil?
2016. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mmmm. .) Úgy érzed vevő lenne rá?

Hú, nagyon szurkolok nektek. Olyan cukik a meleg srácok.

2016. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezz ra, hogy mit szolna egy ujabb talihoz :)
2016. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Amugy attol felek ha felhozom a talit nem lesz kedve vagy ilyesmi aztan ciki leszEs es meg annyit se fogunk beszelni mint most.Es abba bele őrülnék.Es annyira jol nezz ki meg olyan jo teste van meg a szemelyisege is bejon..es ahhw minden.Nem kell más csak ő.Ebbe belfogok bolondulni ebbe a tétlensegbe hogy nem tortenik semmi...
2016. máj. 20. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!