Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám "kiverni" őt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexaandra kérdése:

Hogyan tudnám "kiverni" őt a fejemből?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval a storymat röviden leírom. Ez volt az első tartós kapcsolatom. A barátommal együtt voltunk fél évig majd az után bevallotta nekem, hogy megcsalt. Természetesen szakítottunk. Próbálkozott utána nálam de úgymond hidegen hagyott. Sajnos osztálytásram és minden nap látnom kell őt. Hozzám se szól rám se néz semmi. Ez nem is lenne baj mert én is igy teszem.. De! Én valamiért még mindig szeretem. Pedig már nem jönnék vele újra össze meg semmi de mégis ezt érzem. Sokat sétálok azokon a helyeken egyedül ahol anno együtt sétáltunk kéz a kézben és csókolóztunk. Ahj nem akarom őt szeretni de egyszerűen nagy nyomott hagyott bennem és oda vagyok érte.. Ti ilyenkor mit szoktatok tenni? Vagy mit kéne tennem?

2016. máj. 9. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
hát először el kell döntened... hogy meg akarsz e bocsájtani vagy nem... ahogy leírtad már semmi képen nem tudnál újra összejönni vele, szóval meg kell próbálnod túl tenni magad rajta.. és elfelejteni. Az meg elég sz.ar szitu h az osztálytársad:/... erre szokták mondani h pont ilyen okokból nem jó a "beltenyészet"
2016. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :3 Sajnos már nem tudok neki megbocsájtani mert aki egyszer megtette máskor is meg fogja. Valahogy majdcsak kiverem a fejemből.. :)
2016. máj. 9. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

szerintem jól gondolkodsz... a helyedben én sem bocsájtanák meg... és remélem h egy idő után menni fog... esetleg próbáld elterelni a figyelmed mással.. hobbi vagy amit szeretsz csinálni.

2016. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oki megpróbálom. :)) Köszi.
2016. máj. 9. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az ex nőmmel.

Az idő segít. Hallgass sok zenét,foglald le magad. Akár azzal hogy random odamész egy neked tetsző pasihoz pl a buszmegállóban,ez teljes mértékben eltereli a gondolataid a problémádról...tapasztalat. Ismerkedj sokat. Keress új ábrándot. Járj el szórakozni,sportolj. Ne foglalkozz a múlttal. Próbáld kerülni azokat a helyeket ahova nagyon erős emlékeid kötődnek.

Az hogy valaki megteszi újra a megcsalást...hát igen,nagy az esélye,de vannak kivételek de hihetetlen ritka.

2016. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz de megpróbálom. :) Köszi.
2016. máj. 9. 18:42
 7/10 anonim válasza:
Kalapáccsal
2016. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te szereted őt.Es vegyuk figyelembe hogy nem lebukott vagy ilyesmi hanem bevallotta neked mert gondolom rendes srac es zavarta es teged se akart megbantani.Es ha szereted miertne bocsatanad meg?Szerintem gondold at es adj neki még egy esélyt.Ne probald meg elfeledni inkabb probald meg rendezni a helyzetet. vVagy hud
2016. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elozo vagyok.Vagy huzhatod kicsit elobb az agyat hogy teperjen erted igy megbizonyosodnal a szerelmerol de adj neki jelet hogy van ertelme hogy harcoljon.Nehallgass az elottem valaszololra...ne azon faradozz hogy elfeletsd.
2016. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm. Most elgondolkodtattal. Lehet megprobalom.
2016. máj. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!