Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek célzott valamire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek célzott valamire ezekkel?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akivel olyan semleges volt eddig a viszonyunk,de mostanában feltűnően kedves velem és érdeklődő. Egyik nap megkérdezte,hogy megyek-e valahova este? Mondom haza,mert dolgom van,erre mondta,hogy csak azért kérdezte,mert csinosan vagyok felöltözve és és megérintette a térdemet,már nem is tudom,hányadszorra.

Aztán volt olyan is,hogy bent kellett maradni,ott voltunk mi ketten meg még egy páran,nekem hamarabb elkellett jönnöm,már el is köszöntünk egymástól,erre utánam szaladt,hogy ismét megkérdezze,mit csinálok este ,mondtam,hogy barátnőimmel megyek egy felolvasó estre,erre mondta,hogy ő is kinézett egyet,csak nem tudja pontosan mikor lesz,nézzem meg,és írjak rá azonnal,mert ő arra nagyon szeretne menni,ugyanis egy haverja fellép.

Elég zavaros,lehet,hogy csak kedves akar lenni,de szerintetek akarhat is valamit?


2016. máj. 21. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kedvel és akar valamit, sztem ennél egyértelműbb szegény már csak akkor lehet ha az arcodba mondja amit akar :D
2016. máj. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andicika ***** válasza:

Hát figyelj, a pasik nem kérdezik meg csak úgy hogy "mit csinálsz ma este?". Szerintem tuti akar valamit,csak egy kicsit határozatlan és nem nagyon tudja hogyan is akar téged meghódítani.

Ez már rajtad függ hogy most te akarsz vele járni,avagy sem. ;)

2016. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!