Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat ezekkel az utalásokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 2 hónapja beszéltem egy lánnyal Viberen, egy helyen lakunk és valahogyan nem beszéltünk 2 hónapig.. Tegnap rám írt, hogy miért nem beszéltünk , meg hogy a lányokkal hogy állok... Elég sablonos volt a beszélgetésünk, nem tudtam témát feldobni, nem írtam vissza..Pár óra múlva kérdezte, hogy lekopjon-e, mondtam hogy ilyet ne mondjon és megígértettem vele hogy írok majd..Este beszélgettünk, de amit írtam nem olvasta el és csak reggel írt vissza, ez elég rosszul eset..Ma is beszélgettünk, de pár mondtatnál tovább nem jutottunk..

Mit akarhat? Írja rá megint,van értelme folytatni?

Köszönöm a válaszokat! :)

16/F


2016. ápr. 12. 18:19
 1/4 Like23 ***** válasza:
Próbálj témákat keresni...vannak a neten ilyesmi oldalak ahol "hogyha kínos csend áll be a randin(vagy valahol itt pl a Viber) akkor itt megmondjuk hogy milyen témákat dobhatsz fel" na szval ilyenek...;)
2016. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Like23 ***** válasza:
Ja és szerintem csak akkor írj rá ha neked is tetszik...
2016. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 12. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de egy kicsit megsértődhetett rád, amiért nem írtál vissza. Én is ezt szoktam csinálni.:D Ha ráírsz és lesz normális témátok, biztosan el fogja felejteni ezt ;)
2016. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!