Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok dönteni melyikükkel jöjjek össze?

Figyelt kérdés

18F

Nem kérem hogy döntsetek helyettem.

Az utóbbi időben lett pár lány aki nagyon tetszett. Meg is ismertem őket tudván hogy majd csak lesz olyan hogy egyiket kihúzhatom a "listámról" mert nem illünk össze,vagy hogy ha majd összejövök valakivel akkor ne legyen bennem az a kérdés hogy "mi lett volna ha..."

De sajnos mind az 5-höz ugyanúgy elkezdtem kötődni.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Teljesen össze vagyok zavarodva.



2016. máj. 23. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
De irigyellek.
2016. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyikel se
2016. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 hát ezt csak addig irigyled ameddig meg nem történik veled.korábban én is örültem volna ilyennek.de úgy hogy komoly barátnőt akarok így elég nehéz a dolog.

Meg kell bántani 4 lányt,ráadásul 3-an még ismerik is egymást.

Inkább lennék úgy hogy egy lány legyen akiért odavagyok és ennyi.

2016. máj. 23. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyik iránt sem érzed azt, hogy őt szereted, hanem mindegyik ugyanolyan szinten áll, akkor hagyd őket, mert nem szereted egyiket sem igazán, csak vonzódsz valamiért hozzájuk. Ha meg összejönnél valamelyikkel, szerencsepróbálás alapon, és neki voltak valódi érzelmei irántad, nagyon meg is bánthatod. Úgyhogy míg nem tudsz magadtól dönteni, addig hagyd őket szerintem. 20/L
2016. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egyikkel sincs semmi, és nem is sejtik, hogy tetszenek neked, inkább hagyd.

A saját érdekedben.

2016. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem érdemes.

Ha nincs meg valamelyiknél az hogy: "na ő kell" akkor nincs meg az igazi vonzódás.

2016. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gruppen
2016. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!