Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok még magam sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok még magam sem dönteni, hogy szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Időt kértem gondolkodásra jelenleg,ő azt mondja hogy nem érti mit kell ezen ennyit gondolkozni,mert ez nem komoly dolog,lehet hogy igaza van,de nem tudom,számomra mégis komoly dolog.

Ő nagyon gyakran lemondta/elhalasztotta a megbeszélt találkozóinkat,haverok miatt,filmek miatt,játék,mikor mi...volt hogy 1 órával előtte,amikor lényegében már félig elkészültem.Megbeszéltük hogy ezt abbahagyja igazán sokszor,de semmi változás.

Aztán múltkor mikor megint megbeszéltük,hogy meguntam ezt,még azt is ha csak halasztja,és következő ilyennél vége egyből,megígérte nem lesz ilyen.

Aztán múlthéten megint eljátszotta hogy nem lehetne,hogy fél órával később menjek,mert filmet néznek...Megint megígérte hogy nem lesz ilyen,de nem igazán tudom ezt most elhinni,és akkor most azóta nem mentem hozzá.

Ha lehet,normális válaszokat.



2016. máj. 16. 20:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme folytatni ,ha nálad mindig minden fontosabb neki. Ne légy naív ,ígérgeti hogy majd megváltozik ,úgysem fog ha eddig nem tette.Hidd el.
2016. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval .
2016. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 16. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!