Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Öhm ez mi akart lenni? Odajött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öhm ez mi akart lenni? Odajött de nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

18F

Ő 16L

Falunap volt.

2-3 haverommal voltam kint. Volt egy csajcsapat aki a közelünkben volt.

Egyik csaj azthiszem folyton engem nézett.

És mikor nem figyeltem rájuk ,egyre közelebb jöttek.

Szóval mivel többen voltak körülöttem nem hittem hogy engem néz. Egészen addig ameddig el nem mentem egyedül italt venni. Ez a csaj folyamatosan követett a tekintetével.

Úgy fél órával később odajött hozzánk a barátnőivel. Elkezdődött az ismerkedés a két "csapat" között. Csak én nem és ez a csaj nem szóltunk egy szót se,mire megkérdezte hogy hívnak engem. És azonnal be is jelölt facebookon.

Következő nap ráírtam ami így zajlott le:

Én: szia

Ő: szia

Én: hogy hogy bejeloltél?

Ő: tetszel :D

Amúgy nem csak mert láttalak :D

*erre nem válaszoltam csak megnéztem...fél órával később küldött még egy smileyt.


Vessző hiány miatt nem tudtam értelmezni, szóval csak egy smileyt küldtem.



2016. máj. 23. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem, csak, mert láttalak". Szerintem ezt akarja mondani. Bár abban nem vagyok biztos, hogy a "csak" után kell-e vessző, vagy nem. Én úgy tudom, hogy a "mert" előtt mindig van vessző.


Amúgy meg biztos, hogy tetszel neki. Elég evidens. Eléggé úgy jön le. Szóval beszélgess vele! Sok sikert és kitartást! :)

2016. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De lehet, hogy:

Amúgy nem csak (azért, hanem) mert láttalak /is/. Valahogy így is értelmes. De bejössz neki. :D

2016. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszelgess vele barmi lehet legalabb meg ismered rendesen.

Bocsi az ekezetekert.:)

2016. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy és mindenki akit meglát bejelöl vagy csak aki szimpatikus neki...
2016. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!