Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az exem barátnője tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem barátnője tényleg csak át akart b. szni? Javítsatok ki ha tévedek.

Figyelt kérdés

18F

Az exemmel 3 hónapja szakítottam mert kibírhatatlan lett és szerintem direkt,azér hogy én szakitsak.

Volt egy barátnője "V" akivel jóba voltam,ő felajánlotta hogy segít rábeszélni az exemet hogy elrendezzük a dolgokat és adjunk egy újabb esélyt a kapcsolatunknak. Az exem beleegyezett a találkozásba de úgy hogy "V" ne hagyja velem őt kettesben.

Ő persze visszautasított engem sokadszorra is.

"V" velem mindig kedves volt,csak mikor ilyen dolgokat megigért az sose vált valóra.

Utána "V" felajánlotta hogy segít találni nekem valakit és hogy beszél lány ismerőseivel és megbeszél nekem randikat.

Volt egy lány aki osztálytársa és mondta hogy beszélni fog vele. 3 hétig húzta a dolgot olyannal hogy "nem volt iskolában...elfelejtettem stb."

Volt egy másik lány(aki eszméletlenül megtetszett,de nem ismertük egymást,nem is találkoztunk sose ezért facen írtam rá),akivel beszélnie kellett volna de tudomásom szerint nem beszélt vele(na erre a lányra ráirtam,visszakoszont hogy szia,majd letiltott)

Később "V"-vel megbeszéltem egy találkozót hogy beszéljük meg hogy melyik lányokra lennék kíváncsi még.

1 héttel később eljott a találkozó napja "V"-vel,én vártam rá 1 órát a megbeszélt helyen de nem jött. Ráirtam hogy hol van,azt válaszolta hogy a barátnőivel a városban(na ebben a pillanatban tudtam volna elkuldeni az anyjába),még írtam neki de erre csak következő nap válaszolta azt hogy "bocsi a barátnőm elvette a telefonom mikor meglatta hogy veled beszélek és nála felejtettem"...elfeljti az iPhone 5s telefonját...👏

Most megfordult a fejemben hogy lehet hogy az elejétől átvágott és az a csaj lehet azért tiltott le mert "V" vagy az exem mesélt neki arról amilyen nem vagyok. És ő elhitte és nem akart megismerni emiatt amiket meséltek neki rólam.

Szerintetek?



2016. febr. 4. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled ez egyértelmű
2016. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a "V" nek tetszel és ezért csak szórakozik... Mondtad hogy kedves volt veled lehet azért is halaszgassa elfelejtgeti stb.
2016. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D mi ez a V? kerítőnő?

"Később "V"-vel megbeszéltem egy találkozót hogy beszéljük meg hogy melyik lányokra lennék kíváncsi még. " ne haragudj ezek után én sem találkoznék veled, hogy neked kell valaki aki hajkurássza a nőket :D ki ő neked, a menedzsered? :D

A kérdést miután kiírtad olvasd el, és meg is válaszoltad magadnak miért tiltott le a másik lány. V meg röhög a markába hogy mekkora l.zer vagy. Bocsi, de így van. Férfi vagy, viselkedj is úgy.


26/N

2016. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2016. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudok róla hogy V-nek tetszettem(nem tudom hogy még mindig e). Ezt az exem mondta miután összejöttünk és csodálkozott hogy nem a barátnőjét választottam.

#4 hát nincs semmi. Ismerkedek,de nem szedtem fel még senkit. Majd most nyáron talán lesz valakihez kedvem.

V-vel már vagy fél éve nem tartom a kapcsolatot.

2016. jún. 10. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Kocsogok azt sz@@rakodnak veled
2016. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!