Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szüleim által pénzelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szüleim által pénzelt srác vagyok. Ebben az esetben megvetnétek ezért?

Figyelt kérdés

18F

Jól keresnek a szüleim.

Nem vagyok se nagyképű,se páva meg semmi ilyen.

Vettek nekem motort,80-90ezres telefont meg hasonlók,heti zsebpénzt is kapok.

Viszont ezt azért mert sokat segítek otthon,és mert hétvégente dolgozok.

Apámnak van egy maszek műhelye,ő egy nagyon jó autófényező.

És vele szoktam dolgozni,amolyan családi vállalkozásféle. Legtöbbször sok a munka.

Apám lényegében kitanít a szakmára,habár ennek ellenére én másnak tanulok,ez amolyan plusz.

Mikor apám nem ér rá akkor én egyeztetek az ügyféllel,megnézem a járművet mit kell csinálni rajt és persze ajánlatot teszek mennyiért lesz megcsinálva.

Ugyanúgy a munkát is megosztjuk,úgy ahogy a pénzt mikor kifizetik a munkánkat.

Elég jól megy.

Nem tudom hogy ez mennyiben változtatja meg a véleményeket,de kíváncsian várom.

Voltak páran akik beszóltak mert a szüleim pénzelnek lényegében,de ők nem tudják hogy én dolgozok is iskola mellett. Néhányszor véresre szétmegy a kezem a munkában.

Lányok véleményére vagyok kíváncsi,hogy ha egy randin lennénk pl és ezeket elmondanám akkor megvetnének-e stb...



2016. máj. 25. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem engem kérdeztél, de kényszert érzek válaszolni.

18 évesen senki nem várja el tőled hogy főállásban dolgozz. És nem a szüleid pénzelnek, hanem megdolgozol érte, az más dolog, hogy épp apád a főnököd. :D

A munka sosem szégyen.

2016. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De neeem,zsebpénzt meg ilyeneket azokat a munkás pénzemen kívül kapom,mert szorgalmas vagyok meg mert kiérdemeltem bla bla bla...

Anyámék legalábbis ezt mondják

2016. máj. 25. 23:20
 3/21 anonim válasza:
10%
Nem vetlek meg, ha acc pénzből.
2016. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megdolgozol érte, egyáltalán nem szégyen. Sőt, én becsülnélek is érte. Ez nem feltétlen pénzelés. Az pedig szintén nem szégyen, ha a szüleid megdolgoznak a pénzért. Addig nem látom akadályát, hogy valaki gazdag legyen, amíg dolgozik. Az előzőnek igaza van, a munka sosem szégyen. 15/L
2016. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Meg nem főállásban dolgozok.

Mivel ez maszek,és csak mi ketten dolgozunk itt így nincs munkaidő. Ha ráérünk akkor fogjuk magunkat és elmegyünk a műhelybe,akár ebéd után,akár már reggel.

Ha akarom egy nap alatt megcsinálom a munkát,ha akarom akkor lehet 3 nap is.

Persze van mikor sürgős a megbízás de az más.

Meg ha pl egyik nap haverokkal van programom akkor az nem gond sose,aznap nem dolgozok és kész.

Szóval ez ilyen különleges munkahely :)

2016. máj. 25. 23:28
 6/21 anonim ***** válasza:
*elsőnek igaza van (bocsi rosszul írtam)
2016. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
0%
És nekem nincs?
2016. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Őőő, nincs? :D
2016. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

:((


Viccet félretéve, Kérdező, inkább becsülendő, hogy dolgozol, főleg mivel megtehetnéd, hogy csak tartsd a markod a pénzért. Kíváncsi lennék, hogy a beszólogatók közül hányan dolgoznak suli mellet.

Randin meg el ne áruld, hogy jól megy a szekér, mert abból csak baj lesz! :D (Persze tisztelet a kivételnek)

21/L

2016. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg egy normális csaj nem akad fenn azon, hogy dolgozik és kap pénzt érte...
2016. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!