Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A suliban van egy srác aki...

A suliban van egy srác aki már rég óta nagyon szimpatikus nekem, néha úgy érzem, hogy ő is észrevett engem. De sajnos nincs senki közös ismerősünk, haverunk, aki által megismerkedhetnék vele. Valami tanács az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Amikor érzem, hogy figyel mindig tervezem, hogy rámosolygok, de a haverjai folyton vele vannak ezért nem merek. Facebookon is bejelöltem, de semmi reakció, visszajelölt és ennyi. Évfolyam társak vagyunk a suliban. Ő is és én is átlagosak vagyunk.

2014. máj. 17. 14:47
 1/1 anonim válasza:
Nos ez így nehéz tudom mert az ilyen dolgok cseppet sem könnyűek ... na akk a lényeg facebookon ráírtál e már ha nem tedd meg és mond neki h a suliba talán tudnánk e beszélni vagy hívd félre tudom könnyű mondani de ha tényleg tetszik úgyhiszem ez nem akadály ha nem facebookon akarod ezt megtenni akk csak a suliba vagy éppen ha talán egyedül van a barátaitól ne félj nem azokkal kell foglalkozni te csak egy személyt figyelj rem segítettem ;)
2014. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!