Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elcsesztem? Javítható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem? Javítható?

Figyelt kérdés

Sziasztok gyorsan és röviden annyi hogy találkoztam pár hete 1 lánnyal tök jó volt meg minden... a fő lényegre ki is térek

A végén elakart kisérni a buszhoz és esett az eső én meg mondtam hogy, nem kell te gyorsan haza tudsz sétálni ne hogy elázz

Aztán még megpróbálta 2x hogy elkisér, aztán esett le hogy szerintem várt arra hogy lépjek/kezdeményezzek, én hülye meg udvariasan elküldtem naív módon ,,lovagiasan'' h el ne ázzon...

Aztán most tuti kifogásokat mond hogy miért nincs ideje stb.. és lehet azt gondolja h nem is akarok semmit..

Hát őszintén nem is akartam első-n kezdeményezni mert alig ismerem még...

Lehet javítani? 2. tali? Vigyek vmit? hogy kezdjek? Hogy köszönjek el?

Lépjek vagy ink mondjam meg neki?...Egyáltalán ilyenkor van még 2. lehetőség hogy javítsam az első bakit vagy ilyen friendzóna h ha a elsőn nem tette meg akk felejtős?

Az tuti h elbasztam (Szerintem)



2016. máj. 27. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyon de nagyon elbaszarintottad. Egyértelműen kezdeményezett, te meg leráztad, és azt hitte/hiszi, hogy barátzónába soroltad. Ha kifogásokat keres, akkor szerintem fölösleges erőltetni már, utólag meg bevallani minent, kicsit úgy jönne ki, hogykapkodsz a veszett fejsze nyele után.
2016. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valami pozitív? Mit tudok kezdeni vele? 2 randira ha nagy nehezen eltom hívni vigyek neki vmit? vagy hogy?

Am kapott már vagy pár napja tőlem ajándékot amit még randin megkérdeztem hogy mit szeretne... nem tom ez hátha jelent neki vmit hogy eszembe tartottam...

2016. máj. 27. 12:56
 3/4 Andicika ***** válasza:

Max hívd el vmerre, ha olyan a csaj elmegy veled. Szerintem nm rontottad el olyan nagyon ahogy te gondolod, persze nm láttam és nm tudom mi történt a beszélgetésetek alatt.

Azt mondom még van esélyed. Hívd el s ha olyan a csaj, bejön neked is ,akkor kezdeményezhetsz ;)

2016. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ment a értékelés mindenhova
2016. máj. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!