Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon "ismerkedés"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon "ismerkedés" személyes találkozó előtt. Másnál is jelentett már problémát?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon ismerkedem.Egyszer-kétszer előfordult, hogy eszébe jutott a fiúnak (személyes találkozás előtt), tehát még nagyon elején volt az ismerkedés...Hogy jelöljük be egymást fészen és ott még csetelhetünk is.Nos, ezek után az egyik azzal kergetett őrületbe, hogy folyton a fészen ült.És ha már én is oda tévedtem, gondolta nagyon ráérek és állandóan találkozással zargatott, meg folytonos kérdezősködéssel, végül mindez oda vezetett, hogy a találkozásig el sem jutottunk, összekaptunk...

Másik: húúú, de nagyon tetszem neki.Jelöljük egymást fészen, tudjunk "beszélgetni".Ezután valószínűleg a fészen található fotóm már kevésbé tetszett neki (bár azon sem vagyok bányarém), minden esetre azóta se kép, se hang, pedig előtte bombázott a leveleivel.Nos, úgy gondolom ezek után, hogy felesleges a levélváltásokon bármi másfajta ismerkedés a személyes találkozó előtt, végül is úgyis annak kéne döntőnek lennie, nem?


2015. nov. 30. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

De. Egy kép semmit sem mutat. Csak az alapján nem szabad ítélni. Okozhat kellemes és kellemetlen csalódást is. Ez az egész beszélgetés igazából tényleg csak arra jó, hogy a másik személyiségét valamennyire megismerjük és még nem is feltétlenül abból amit ír, mert az lehet kajli, de az, hogyan teszi mindezt az nem. Egy 10 soros szöveget nem lehet csak úgy szépen leírni, ha valaki műveletlen. Ebből egyből lejöhet, hogy van-e igazság abban amit állít, bár van az a határ, hogy ha tényleg nem jön be valakinek a másik akkor nincs is értelme űzni, mert annyit nem javíthat a valóság, márpedig akik ezen az oldalon vannak általában olyan személyek, akik végkép feladták a való életben lévő ismerkedést a folyamatos kudarcok miatt, de még mindig reménykednek, hogy összejöhetnek egy jóképű férfivel/szép nővel, de szerintem ez nem is megvetendő igazán, de hangsúlyozom, hogy ez egyáltalán nem jellemző minden emberre.


U.I. Kaphatnék egy képet? Kíváncsi lennék.

2015. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Szerintem ez nem probléma, hanem pozitív dolog, mert így kiderült, hogy nem passzoltok össze. Szerintem ez még mindig jobb, mint amikor találkoztok, majd személyesen kínos csendek, stb. Vagy akkor is előjött volna az, hogy rád akaszkodik, csak kis idővel később.

Ha egy kép miatt (bár szerintem más is van ott a háttérben) úgy döntött, hogy nem folytatja tovább, akkor így járt. Az ilyen ember élőben sem lenne megbízható.

2015. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!