Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és hová hívjam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hová hívjam el a lányt randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit pár hónapja ismerek. Egy ideje elég rendszeresen beszélgetünk Facebookon, mivel személyesen még nem ismerjük egymást. Ahogy jobban megismertem, egyre jobban megtetszett a személyisége és mostanában nem tudok másra gondolni, csak rá. Szeretném elhívni valahova, hogy találkozzunk, mivel viszonylag közel lakunk egymáshoz, de félek attól, hogy nemet mond, és nem tudom, hogy most hogyan is hívhatnám el, és hová.

Moziba, vagy valahova sétálni, vagy szerintetek mi lenne a legalkalmasabb hely?

Aki tud, kérem segítsen :)

Ő 14L én 15F



2016. máj. 28. 19:35
 1/3 Bubuka2000 válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve veled moziba menni, utánna kísérd haza.(én így próbálkoznék)
2016. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

NE moziba! Nagyon hülye ötlet, két órán át keresztül csöndben ülni egymás mellett, nem egy első randis program.

Hívd el egy kávéra / teára beülős helyre (kávézó / söröző délután), beszélgessetek!

Ezt nem fogja visszautasítani. Úgy kérdezd meg, hogy lenne-e kedve valamikor elmenni. Igent fog mondani. Ezután egy időpontot adj meg (pl. kedd délután ráérnél-e). Ha nemet mond, ne erőltesd, pár nap múlva ajánlj egy másik időpontot.

De ha beszélgettek az interneten akkor úgyis szívesen teázna veled egyet.

És nagyon ne stresszelj rá, csak egy beszélgetés.


Nekem is voltak hasonló problémáim, és személyes tapasztalat alapján ellenzem a mozizást. Te ne ess ebbe a hibába :)

2016. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ötletgazda90 válasza:
Nagyon egyetértek a második válaszolóval, semmiképp se moziba menjetek! A teázót is jó ötletnek tartom, de ha elárulod, milyen közös érdeklődési köreitek vannak, tudok adni jobb ötletet is :) Egy "valahova beülős" randin kicsit nehéz megtörni a jeget, de vannak olyan programok, amik nem megszokottak, és épp ezért sokkal jobban meg tudjátok ismerni egymást, és kínos pillanatokra sem kell számítani. :)
2016. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!