Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek? Elmennétek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elmennétek vele randizni?

Figyelt kérdés

Edzésen elhívott egy fiú randira. Sajnos iszik és drpgozik is egyébként nagyon jófej a fiú. Én azt momdtam neki h gondolkozok holnapig. A legjobb barátom aki fiú. Azt mondta h ennek a fiúnak csak a szex kell. Én nem hiszek neki de félek h igazam van. Amikor az egyik fiú le akart tapizni ez a fiú védett meg. Meg amikor a fenekemhez dörgölte magát egy másik fiú akkor is ő ordított vele. Szóval szerintetek elmenjek vele randira?

14/L


2016. máj. 29. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit drogozik?

El ne menj..

2016. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

ha a drog csak fű, akkor persze. Mármint ezek alapján nem úgy tűnik, mintha csak le akarna fektetni.


Amúgy a fű nem olyan nagy cucc, csak mindenki drognak tartja és fúúj fúúj.


Ha csak ennyi a kifogásod vele kapcsolatban, ismerd meg :) Azután dönts.

2016. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem ismerem a drogokat. De valmi LSD asszem. Meg néha kokót szív. Meg füvezik.
2016. máj. 29. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Hmmm. Az azért már komolyabb. Érdekelne hány éves. Ha még fű azt mondom belefér, meg kipróbálásnál még nagyon talán más, de ha sokszor csinálja az már nálam szeritnem kizáró ok lenne. Aztán ki tudja. Neked kell tudnod, hogy vagy nem randizol inkább vele, vagy igen és megpróbálod leszoktatni, vagy randizol vele és együttélsz ezzel.
2016. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
15 éves de az edzésen kb mindenki drogozik valamit... Én nem. 1 éve kezdte amikor elütötték a szeme láttára a húgát.
2016. máj. 29. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:

A kokain nagyon kemény drog, ami egy év alatt szétszedi az embert. Amúgy nem értem honnan van rá pénze, gtammja 10.000 ft, biztos valami mégrosszabb ismeretlen szintetikus szart tol..

Az lsd vel is lenne baj, de amit az utcákon kehrt kapni "lsd" alatt az nem lsd. Csak egy olcsóbbik szemét melléktermék.

A fű meg gondolom "herbál", az meg marihuánát se látott soha.

Ezek közül csak a fűvel nem lenne bajom, amerikábn legalizálták is pár államban, euban még nem, mert nem látnak benne profitot.


Szerintem ne menj el a randira, ne jöjj össze drogossal, még ha az az indoka rá hogy elütötték a húgát. A saját magad érdekében mondom, egyszer úgy is kipróbálnád.

Szerintem szépen utasítsd vissza, még ha tetszik is.

2016. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem fogok drogzni soha... De ez a fiú nagyon cuki meg udvarias és cuki stb. Másik oldalról meg egy drogos... Nem tudnám leszoktatni szerintetek?
2016. máj. 29. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem ne menj el
2016. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Higyj nekem, ha összejössz vele vagy ráerőszakol, hogy kipróbáld, vagy pedig látod, hogy nem is olyan nagy cucc ez, és kipróbálod.


Tanulj a barátnőm hibájából: a legjobb barátnőm pasija drogozott, és összejött vele, hogy segítsen leszoktatni, mert amúgy kívülröl rendes volt meg kedves (ahogy a te esetedben is) teltek-múltak az évek, és a barátnőm is kipróbálta (lényegtelen, hogy mi, de amúgy metamfetamin, utcai neven speed)

Rászokott ő is.. teljesen szétment az élete, úgy nézett ki, mint a mosott sz*r, látszott hogy nincs rendben valami. Mivel a kapcsolatukba csak a lány dolgozott, nem volt sok pénzük, de kirúgták, és utcára került. Egyszer elkapták a barátját a rendőrök mert kirabolt egy fiatal gyereket, mert kellett pénz cuccra.. és a rendöröknek elmondta hogy a barátnője is ott volt, ő volt a felbujtó, és ő ad neki drogot. Már megszakítottam vele a kapcsolatot, de tudom, hogy tizen valahány évet kapott börtön letöltendőre, a pasija meg megúszta 5-tel.


Elötte ő is olyan volt mint te, sose próbálta volna ki.


Kérlek, ne járj vele!

2016. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ő csak 15 éves. És tényleg rendes:(
2016. máj. 29. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!