Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Elmennétek úgy randizni...

Fiúk! Elmennétek úgy randizni 1 nő lakására, hogy ott van vele a 2 éves gyereke?

Figyelt kérdés
Kaptam egy meghívást a nőhöz, de úgy akarja hogy a gyerek még nem alszik. Viszont igy nem tudunk kettesben lenni.

2015. ápr. 2. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Most azt mondom, hogy nem zavarna a gyerek, de nem biztos, hogy ez a valóságban is így lenne. De az, hogy az első randin arra sem képes hogy elvigye valahova a gyereket, az nekem egy kicsit sok lenne.
2015. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ez az 1. randi lesz. Viszont ismerjük egymást régóta, de 10 éve nem találkoztunk.
2015. ápr. 2. 15:27
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja kire hagyni,akkor el kell viselni a szitut :s Viszont azt mondhatnád,hogy úgy akarsz menni,amikor alszik délben,vagy este.
2015. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt már mondtam, arra azt mondta olyankor suttogni kell, mert alszik, nem lehet rendesen beszélgetni.
2015. ápr. 2. 15:39
 5/24 anonim ***** válasza:
Majd 9-kor leteszi aludni. Nem lesz baj. Nyugi, ha nem utálod a gyerekeket jól fogod magad érezni.
2015. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hiába teszi le aludni, ha utána a beszélgetésre felébred. Meg azt mondta amire leteszi aludni, arra én már nem leszek ott.
2015. ápr. 2. 15:43
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért nem gyermektelen nővel randizol?
2015. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az egészből az jön le, hogy egyáltalán nem vagy fontos neki. Annyit kéne csak tennie, hogy felhívja egy rokonát, vagy barátnőjét, hogy nem vigyázna-e a gyerekre. Kb két perces munka, 100ft telefon, meg egy szívesség. Ennyit nem érsz meg neki.
2015. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja akar tőlem valamit. Megmondom neki akkor megyek amikor alszik. De lehet az egész arra megy ki, hogy elmesélje az életét. Volt olyan esetem, másik nővel ismerkedtem, több napig telefonon beszéltem vele, 1 randi is volt. Abból állt az egész, hogy az egész életét kapcsolatait kibeszélhesse, de tőlem nem akart semmit.
2015. ápr. 2. 16:08
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Kisgyermekes egyedülálló nő egyenlő selejt. Egyszer-kétszer persze azért meg lehet dugni.
2015. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!