Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy újra a régiek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra a régiek legyenek?

Figyelt kérdés

Van 3 fiú barátom. Nemrég szakított velem a barátom. És az egyik fiú barátom bevallotta h szerelmes belém. Én azt momdtam ,gondolkozok. Másnap a másik fiú barátom letapizott meg a fenekemhez dörgölte magát. Azt mondta utólag hogy bocsássak meg bevolt szívva. A harmadik fiú barátom meg megpróbált drogot adni nekem (pedig mondtam neki hogy én soha nem fogok drpgozni). Aztán meg megpróbált összehozni egy fiúval aki azt hitte kur.va vagyok.

Miért változtak meg ennyire? Mit tegyek hogy újra a régiek legyenek?

14/L


2016. máj. 29. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott szakadtam a legjobban, amikor elolvastam, hogy 14/L

xDd

Látod ilyen a mai generáció, tapiznak, aztán úgy bújnak ki alóla,hogy kábítószer hatása alatt volt xD a lerorosszab pedig az, hogy te megbocsájtadz neki, és elfogadod.

Milyen drogot akart eladni neked? Jézusom.. 14 évesen drogdealerkedik? Szerintem nyugodtan add fel a rendőrségnek, lenne gondolkozni való ideje a börtönben. Aztán meg össze akar hozni egy paraszttal.


Szerintem tedd azt, hogy elkerülöd őket amilyen távolról csak lehet. Drogosokban ne bízz meg, legaljasabban fognak kihasznalni, és sosem tudnak lejönni.

2016. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves a drogos gyerek LSD-t meg kokaint aztán meh mondta h fű is van nála. Ovis korom óta ismerem őket csak most lettek ilyenek. Nem akarom feladni
2016. máj. 29. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval te voltál az aki kiírt az elöbb egy olyan kérdést hogy a drogos elhívott randira és el menj e?

Ne menj el. És szakítsd meg vele a baráságot. Vagy segíts neki lejönni ha ennyire sokat jelent neked.

2016. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!