Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új bútorokat szeretnénk venni...

Új bútorokat szeretnénk venni de a régiek hova legyenek?

Figyelt kérdés
Új bútor szeretnénk a szobámba (szekrénysor,ágy) de nem tudjuk hogy a régiek hová legyenek.valaki tud tippeket adni? Előre is köszi!
2011. júl. 16. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

úristen. arr nem gondoltál, h esetleg eladod???

vagy vidd fel a padlásra, le a pincébe, add oda a rászorulóknak, vöröskeresztnek, ajánld fel valami segítő oldalon. tedd ki iwiwre ingyen elvihetőbe.

2011. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg (ha van a közelben) használt-bútor kereskedésben, hogy mennyiért adják:

1. Ha te magad meghirdeted, akkor annak az összegnek kb. a feléért el tudod adni, de ez időbe telik

2. Ha felajánlod a boltosnak, akkor ő annak az összegnek (amennyiért el akarja adni) kb. a harmadát fogja neked felajánlani, viszont akkor rögtön, kp-ben fizet

3. Ha nem akarsz belőle pénzt csinálni:

felajálhatod a Családsegítő Szolgálatnak, Vöröskeresztnek.


Én egy általam ismert sokgyermekes családnak szóltam, megnézték és elvitték. Persze "ajándékba" adtam.

2011. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eladni nem nagyon akarom errefelé nem veszi meg senki. az egyik rokonom adta oda az ágyát valakiknek de azt mondta 3 helyre is vihette volna majd érdeklődök hogy hova vihetem még.
2011. júl. 16. 10:51
 4/9 A kérdező kommentje:
padlásra pincéba végképp nem jó mert a padlásban már van 1 és telivan mindenféle játékokkal kacatokkal. a pincébe meg szokott a bátyám barkácsolni ott a szerszámok vannak nem fér el meg konditerem.
2011. júl. 16. 10:54
 5/9 anonim válasza:
Sajnos édesanyám halála után én hiába akartam odaadni a szép szekrénysorát rászorulóknak. Semmiféle segélyszervezet nem foglalkozott vele, pedig biztos jó lett volna a vörösiszap kárultjainak (épp akkor volt a katasztrófa. végül kénytelen voltam hívni egy ismerőst aki szétverte és elvitte. Úgy kellene minden, hogy te odaszállítod.
2011. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki rászorul, az általában nem tudja megoldani a szállítást. Szerintem a legegyszerűbb vaterára felrakni 1 Ft-ért. Vagy kirakni lomtalanításra. Nálunk pl. szerdán lomtalanítanak, visszük is le a régi szekrényt.
2011. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fényképezd le és ad fel ingyenes hirdető oldalon!Pl.jofogás.hu
2011. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, akiknek én elajándékoztam, őnekik sem volt mivel elvinni, viszont volt másik segítőkész ismerősük, aki szintén "ajándékban" elszállította hozzájuk.
2011. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én anno az iwiw-en hirdettem,hogy ingyen elvihető,természetesen már aznap el is vitték:)
2011. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!