Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez jel hogy tetszhetek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jel hogy tetszhetek neki vagy ez még kevés?

Figyelt kérdés

18F

Ma mentem a pályaudvaron és amerre mentem volt egy helyes csaj,folyamatosan nézett.

De aztán másmerre folytattam utam,és amerre tettem egy kerülőt tőle olyan 30 méterre jobbra,de rámnézett és még úgy is folyamatosan nézett olyan messziről.

Viszont neki van egy olyan ismerőse akinél úgymond beprobálkoztam sikertelenül. De nem jött össze mert a csaj átejtett.

Szóval mikor megtudtam hogy az a csaj az ismerőse akkor egyszerre ketelyeim támadtak.



2016. máj. 30. 23:33
 1/3 anonim válasza:
túl sokat látsz bele xD ez nem kevés ez semmi
2016. máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A csaj azért nézett mert tetszel neki. Ennyi. :)

Az hogy van egy közös ismerőstök nem számít, ha tetszik neked :)

2016. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, írj rá mondjuk facebookon, aztán legrosszabb esetben kínos helyzet lesz belőle, de akkor meg letiltod és elfelejted örökre :D
2016. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!