Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a lányt? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik egy lány az osztályból, szeretném vele tölteni életem hátralevő részét. A baj, hogy neki az osztálytársaim közül tetszik egy fiú, viszont a fiúnak nem annyira jön be a csaj, akit én szeretnék. De ezen kívűl még több srác nyomja neki a szelet...:( . Hogyan tudnám őket lerázni? Milyen ötleteitek vannak? A csaj már haveri szinten megvan, de tovább szeretném vinni a dolgot. Hova hívjam el? Mit mondjak otthon, ha elmegyek? (Még nem szeretném megemlíteni a családnak.)

Rólam még annyit, hogy ha ott van a közelemben a lány, akkor nagyon zavarba jövök, kicsit elpirulok, nem mindig merek hozzá odamenni (tudom ezt nekem kell legyőznöm :)).

Ha elsőre nem vagyok neki szimpatikus, akkor van még remény? Megéri próbálkozni?


Előre is köszönöm a válaszotokat!



2016. jún. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon sehogy nem lesz a tiéd. Ez nem úgy épül fel, hogy haverból szerelem lesz :D Ha neki tetszik egy másik srác, akkor biza nem te kellesz neki. Akkor se ha a srácnak nem kell a csaj. Mint a te helyzetedben, neked tetszik a lány de te meg nem jössz be neki. Nem változtat a tényen, hogy még mindig tetszik. Nézz másik lány után
2016. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én kb ugyanígy vagyok ezzel... meg optimista. Ugyhogy ne keseredj el!:)
2016. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kis hasonlat...

[link]

De már tuti hogy a barátzónában vagy.

Meg neki a korábbiakból az esett le hogy töketlen vagy. Egy csaj se akar olyan pasit aki fél beszélni velük. És ha már az orrodra kötötte hogy ki tetszik neki onnan már nincs mit tenni.

2016. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam ugyan ez a szitu csak en lany vagyok :D meg az osztalyom azt hiszi h tetszik nekem valaki az osztalybol, nekem meg pont a haverja jon be akit egy evvel ezelott ugy utaltam mint a sz@rt. Hozza se akartam szolni es el se tudtam volna kepzelni h valaha is tetszeni fog xd. Ev elejen kezdtunk el beszelgetni es ugye barattok lettunk. Terjesztgetik h bejovok neki, en meg nem merek kezdemenyezni :D


Sztem inkabb probalkozz nala, hatha sikerul. Es inkab tudd meg tole vmikor h szeret/nem bir csak baratkent mint h azon ragodj h mi lett volna ha..? :D

2016. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!