Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek a lányhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lányhoz?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdenétek egyszerű tippeket adni,meg kell jegyeznem,hogy eléggé félénk vagyok.Szóval van egy lány az iskolában,akivel egy évfolyamban vagyunk,de az osztálya kicsit messzebb van,csak néha látom őt a folyosón.Hogyan tudnék hozzászólni vagy elhívni őt valahova úgy,hogy más ne tudja meg?
2016. jún. 3. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért fontos hogy más ne tudja meg?

Hát csak odamész,köszönsz neki,bemutatkozol,beszélgetsz kicsit vele és utána megkérdezed hogy van e kedve elmenni veled xy helyre.

Amúgy ha annyira nem akarod hogy megtudják mások akkor próbáld úgy hogy megvárod amikor megy hazafelé.

2016. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj rá facen..
2016. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom Facebookon elég bunkóság,szóval inkább maradnék abban,hogy élőben szólok hozzá.
2016. jún. 3. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
randira hívni gáz facen, beszélgetni vele nem.
2016. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp,hogy milyen okkal vegyem fel őt Facebookon?Nem jut eszembe semmi,amivel én felvennék valakit,aki nem ismer.
2016. jún. 4. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
ritkán szoktak ilyenen pörögni az emberek, ha látja, hogy van közös ismerősötök nagy eséllyel visszaigazol. Ha meg megkérdezi miért, megmondod neki, hogy szimpatikus.
2016. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezi hogy miért jeölted be akkor mondhatod pl ezeket

-Meg akartalak ismerni

-Szimpatikusnak tűnsz


Végülis az első barátod akivel megismerkedtél azzal is azért kezdtél el beszélgetni mert meg akartad ismerni.Az most lényegtelen hogy az gondolom oviban volt.:D

2016. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*jelölted
2016. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ,hogy más is tudja ,akkor várj arra a pillanatra, hogy egyedül legyen. Facebookon pedig indok nélkül is lehet jelölni, csak egy kattintás, ne parázd túl. :D
2016. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is nagyon félénk voltam/vagyok, nekem mindig az segít ilyen helyzetekben, ha arra gondolok, hogy nincsen vesztenivalóm.

arra szoktam gondolni, hogy most nincsen barátnőm, ha odamegyek és nemet mond, akkor ugyanott vagyok, mint most, de ha bejön az 1% és igent mond, akkor óriási pozitívban vagyok. mondjuk eddig 2x csináltam meg és nem jött be, de legalább azzal biztattam magam, hogy meg merem csinálni :D

17F

2016. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!