Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy lányhoz akivel eddig a köszönésig jutottunk?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd esetleg, kérdezd meg hogy mi a hobbija stb.
2015. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rákérdezel, hová megy, mi van a táskájában, vagy bármire, ami az adott helyzetben nem túl nagy baromság. Csak úgy futólag, könnyedén, mosolyogva, ha lehet, viccesen, meg sem kell állni hozzá.

Ha úgy látod, hogy jól veszi a dolgot, mosolyogva válaszol, akkor pár alkalom után meg is állíthatod beszélgetni.

Meg hát ahogy jön...

2015. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, ha lehet, tűnj lazának, mégis kedvesnek. Kérdezd meg hogy van, ilyesmi. Hidd el, egy lánynak irtó sokat jelent, ha érdeklődnek iránta.
2015. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Kérdezd meg mi van a táskájába.." Sírok :D Oké, ha nagyon hosszú ideje csak köszönőpartnerek vagytok egymással, akkor ne menj hozzá oda azzal, hogy "mizu?", a válassza a semmi és ennek a finomabb, vagy drasztikusabb szinonimái lesznek. Rögtön az lesz benne, hogy "ez meg minek jött ide, ha eddig nem beszéltünk?"

Szerintem csináld azt, amit a legeldő ismeretlen mondott, olyan dolgokról beszélgess vele, minden nappal egy kicsit többet, amelyek lényegtelenek. Aztán pár nap elteltével, mikor a lány már nem szűkszavú, akkor jöhet a személyes része...

2015. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Oké, nem fejtettem ki, de ezt a táskás dolgot úgy értettem, hogy ha valami nagy táskát vonszol, arra kérdezzen rá. Írtam, hogy bármit lehet kérdezni, ami nem túl nagy baromság, és a helyzetből adódik.

Amúgy nagyjából azt ismételted meg, amit én ajánlottam.

2015. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!