Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz párt találnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találnom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a legtöbb barátnőmnek már volt vagy van barátja,és ez egyre jobban zavar.Nem vagyok átlagos "tömeg" lány,kissé egyedibb vagyok öltözködés szempontjából.Bulizni is szoktam járna bár inkább kultúrkocsmákba mint diszkó szerű helyekre,bár ott szerintem nem lehet nagy kapcsolatot kialakítani.Nem vagyok se köcsög se bunkó,sőt még szerintem vicces is vagyok,de senki sem közeledik felém.Ennyire csúnya lennék,vagy csak egyszerűen nem kedvelnek?

2016. jún. 3. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
ennyire csúnya lehetsz.
2016. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Hát már nem azért, de 16 évesen nem kocsmázni kéne...

-.-

Elég gáz ez a mai fiatalság!

2016. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Velem is ez van. Ne aggódj, biztosan nem vagy csúnya, én sem vagyok az, volt már barátom, egyszerűen ezek csak nem nekünk való helyek, ezért nehezebb. A normális kapcsolatok nem egy diszkóban vagy kocsmában kezdődnek, szerintem ezt ne is várd, én már megtanultam. Tudom, hogy közhely, de hidd el, igaz: a legjobb kapcsolatok váratlanul kezdődnek.

Inkább próbálj másokat megismerni a barátaidon keresztül,stb. Ezekből lehet normális kapcsolat :)

17L

2016. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!