Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi mindenből maradok ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindenből maradok ki, ha minden próbálkozásom ellenére sem sikerül huszonévesen párt találnom? Elvesztegetem így a fiatalságomat, nem?

Figyelt kérdés
Ezelőtt se volt kapcsolatom soha.
2016. febr. 7. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sokmindenből. Valószínűleg a személyisegeddel van a gond.
2016. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Meg kell tapasztalni azt, hogy miért jó harcolni a másikért.
2016. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"minden próbálkozásom ellenére"


Ez a kulcs. Ez mutatja, hogy nem vesztegeted a fiatalságodat, hanem cselekszel annak érdekében, hogy legyen valakid. Viszont a párkapcsolat kialakulása mindig 2 emberen múlik. Nem erőltetheted rá magad egy másik emberre, ha az nem fogad el. Persze, sok dolog marad így ki az életedből, de ha megteszel mindent az ügy érdekében, akkor nem kellene rosszul érezned magad. Én legalábbis így gondolom, és átérzem a problémád, hiszen nekem 29 évesen még randim sem volt a külsőm miatt. (Alacsony vagyok és ocsmány.)

2016. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Kimaradsz sok hisztiből, sok felesleges pénzköltésből, sok passzív-agresszív "nem árulom el mi bajom, találd ki" szituációból, sok mozgástéri korlátozásból, sok érzelmi zsarolásból, sok idegesítő számonkérésből és sok hajtól eldugult lefolyó pucolásából, amit meg kell ismételned minden második héten.
2016. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Lány vagyok. Magam pucolom a lefolyót...
2016. febr. 7. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Ha lányként nem találsz párt huszonévesen ott szinte biztosan az az ok áll, hogy a herceget várod a fehér lovon. Most itt elárulom neked a nagy titkot: nem fog eljönni! Inkább ne a brazil szappanopera főhősöket vegyed alapul a jövendőbelid felé támasztott igényeidnek a megfogalmazásához. Nézz körül és lásd meg, hogy mennyi férfi van így is oda érted, akik szívesen járnának veled. Igaz, nem úgy néznek ki mint Juan-Manuel-Emilio és nincs is saját lovardájuk, ahova a legújabb Lexus modellel kocsikáznak el.
2016. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező, elárulnád hogy mit értesz "próbálkozás" alatt? Nem akadt még senki akinek tetszettél volna? Vagy az a baj hogy senki sem elég jó, ahogy az 5-ös mondja?
2016. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Senki nem udvarol nekem semmilyen szinten, leszólítani se szokott senki, szóval hiába nézelődök. Emellett ha semmi igényem nem lenne, az is sok lenne, nem mintha annál több maradt volna, hogy ne legyen buta, bunkó és képes legyek legalább hozzáérni.
2016. febr. 7. 13:32
 9/10 anonim ***** válasza:
8: A fenébe. Az utolsó kitételnél megint buktam a dolgot. Na mindegy, veled sem leszek egy pár :D Azért amire szerintem még érdemes odafigyelned, hogy ne foszd meg magad lehetőségektől elvek miatt (pl. neten nem ismerkedem stb.) Próbálj megragadni minden lehetőséget. Amúgy meg, lányként te mit értesz próbálkozás alatt? (Csak a kíváncsiság miatt.)
2016. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Blade Bone ***** válasza:
Huan migel. :D
2016. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!