Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent hogy mindig horrort...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerke2012 kérdése:

Mit jelent hogy mindig horrort akar nezni?

Figyelt kérdés
Baratnommel ket honapja vagyunk egyutt. Ha filmezesre kerul a sor o mindenkeppen horrort akar nezni. Nekem nincs vele bajom, mert meg nem ijedek es szeretem ha hozzambujik mikor fel, de nem tudom hogy ennek van e valami mas oka is vagy csak siman szereti a horrort.

2016. jún. 8. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát esetleg vannak olyan dolgok az életében amiktől nagyon fél, és ezt ilyenkor megéli, hogy te megvéded ezektől őt. Csak úgy nem lehet szeretni a horrort szerintem. Én akkor szerettem amikor depressziós voltam, azóta egyszerűen nem nézem őket, mert nem igénylem. Na de ez nem azt jelenti, hogy ő depressziós, csak valószínűleg fél valamitől.:D Valamitől mélyen belül, amiről lehet tudatosan ő sem tud.
2016. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Friss még a kapcsolatotok és azért akar mindíg horrort nézni,hogy hozzád bújhasson te pedig megvédd.😊
2016. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Esetleg hozzátenném, hogy az is benne van a pakliban, hogy félénk, és kell neki valami "indok", hogy hozzád bújhasson, ez leginkább akkor elképzelhető ha te vagy neki az első. De van, aki csak simán horror rajongó. :D Régen én is az olyasmiket részesítettem előnyben, de a belezős dolgokat nem szerettem, inkább a misztikus valamiket, meg a horror-vígjátékokat. Én is szoktam horrort nézni barátommal, de egyrészt nem félek ezektől, mert valószínűtlennek tartom a nagy részüket, másrészt meg direkt valami hülyeséget keresünk, amit elvileg ijesztőnek szántak, de inkább vicces. Múltkor a Rontást néztük, a hűtőszekrényben meg a vécécsészében volt a szellem... :'D 17/L
2016. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felenknek nem felenk, barmikor odabujik hozzam legyunk barhol es barmikor, szoval vagy tenyleg fel valamitol vagy szereti vagy nemtudom. De ket honap alatt meg nem neztunk mast csak horrort. Ami nem feltetlenul rossz, csak furcsa.
2016. jún. 8. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami közös a filmekben, akár a legtöbben, azon kívül, hogy mind horror? Kérdezted már "miért szereti" ezeket? Amit erre reagál, talán többet megtudsz belőle, mintha azt kérdeznéd, hogy "miért szeretne horrort nézni". Ha valami lelki seb, az utóbbi kérdésnél valószínűleg terelne. Egyáltalán milyen sűrűn néztek filmet? Ha gyakrabban, mint hetente, ez szerintem semmiképp nem normális, hogy mindig ilyesmit akar. Hacsak nem ennyire megszállott rajongó, de ha így van, ezt nem nehéz kideríteni. :D
2016. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi szex előtt szoktunk horrort nézni a barátommal, mert általában egyikünket sem érdekli annyira, sosem találunk olyan horror filmet, ami tényleg jó lenne. Szóval egyikünket sem zavar, hogy nem nézzük a filmet :D
2016. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hetente nezunk filmet mert csak hetente tudunk talalkozni, de olyankor kb 6-7 filmet is megnezunk. Igaz egy par film nem azzal fejezodik be hogy azt nezzuk, hanem a takaro "apol es eltakar". Ha ertitek mire gondolok. Lelki sebrol nem tudok, pedig egy parszor eleg alaposan atbeszeltuk egymas csaladi hatteret illetve minden ilyesmit. Lelki sebek nem jottek meg elo, de ettol fuggetlenul nem kizart.
2016. jún. 9. 23:09
 8/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne,az én barátnőmmel is fojton horrolt nézünk, mondjuk én bírom amikor megijed és sikongat meg hozzámbúj, de miért csinálja?
2016. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!