Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan horrorfilmet keresek...

Olyan horrorfilmet keresek amikben a játékbabák életre kelnek és kísértenek vagy akár ölnek is. Illetve ha tudtok olyan horrort mondani vagy linkelni amiben vannak pocoscsigák? Azt nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
Az ilyen filmekkel csupán egyetlen célom van. A barátnőmet megijeszteni,mert tudom hogy ezektől nagyon fél :D Előre is köszönöm :) A film mindegy hogy mikor készült,de az jobb lenne ha nem túl régi. :)

2015. máj. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Babás filmek közül ami nem túl régi az a Chucky átka és az Annabelle. A Chucky átkában a régi filmekben is szereplő Chucky (játékbaba) öldököl, míg az Annabelle-ben tulajdonképp egy babát száll meg egy nő démona és igazából a babának nem sok momentuma van a filmben.

Ijesztgetni pedig nem szép dolog :P :)

2015. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekjatek 2 :)
2015. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan valójában nem meztelencsigák, de teljesen úgy néznek ki:


Slither

[link]

2015. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! :) Az Annabelle-t már láttam,pontosabban azt is a barátnőmmel néztem meg és akkor mondta hogy nagyon fél a babás horrorfilmektől :D Illetve tudom hogy nagyon fél a pocoscsigáktól >< Nagyon szereti a horrort és amúgy is mindig panaszkodik,hogy mindig ő választ filmet én meg csak sunnyogok. Hát most nem fog arról panaszodni hogy nem választok filmet :D Amúgy jöhetnek még az ilyen cukiságok :) Ha van benne pióca az is csak jó és olyan is jöhet,attól is fél :)
2015. máj. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!