Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lesz ebből több idővel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből több idővel?

Figyelt kérdés

2napja találkoztam egy 24 éves pasival,akivel 3 hónapja beszélgetek.. Úgy viselkedett velem,mint aki haverkodni akar..teljesen reménytelennek tartottam az egészet.. 3 órán keresztül beszélgettünk majd a végén megcsókolt.. Majd mikor hazakisért,megfogta a derekam és megcsókolt.. Mondtam,hogy remélem lesz még ilyen este erre azt mondta,hogy reméli is.. Én 18 vagyok.. Viszont szeret buliba járni,stbstb.. Én meg sohase voltam buliba,nem az a fajta vagyok.. Ebből lesznek még bajok?! :/

Elméletileg a jövőhét folyamán találkozunk újból,rákérdezzek akkor hogy mi van köztünk?

Előre is köszönöm


2016. jún. 10. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem vagy bulizós még bármi lehetséges szerintem ez nem kizáró ok. Ha komolyan gondolja és nagyon bejössz neki nem fog emiatt visszautasítani, ha pedig minden jól alakul és összejön akkor lehet fel is hagy a bulikkal és inkább veled tölti az idejét. Ne gondold túl a dolgokat, majd kialakul a bulis dolog miatt meg ne aggódj.
2016. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm nagyon! :D
2016. jún. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!