Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Következtethetek ebből arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következtethetek ebből arra, hogy ez a gyógyszer mellékhatása? Ha igen, el fog múlni idővel, ha jobban hozzá szokott a szervezetem, vagy inkább váltsak gyógyszert?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót szedek már 2 hónapja. Arra lettem figyelmes, hogy míg korábban a menstruáció előtt legfeljebb egy kicsit voltam ingerlékeny, most a 7napos szünet első 3 napjában (amíg nem jön meg) teljesen ki vagyok készülve lelkileg. Depressziós vagyok, lelki roncsnak érzem magam, sírok miközben tudom jól, hogy igazából nem sok okom van rá.

2013. jan. 28. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
menj vissza dokihoz... érdemes váltanod. Ehhez nem fog hozzászokni a szervezeted. Arról nem is beszélve, hogy egy idegroncs mellől lelépnek a pasik és akkor meg feleslegesen szedted a bogyót... csak megszünteted a fogamzás okát... elhajtottad a pasid.
2013. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a gyógyszertől, én is így jártam, igaz egy másikkal, de nálam ehhez még társultak kiütések az arcomon valamint a libidóm nulla lett. Én hiába adtam neki még esélyt, a 4. levél után abbahagytam, mert egyre durvult a helyzet. A kiütéseim lassan múlnak, de az a felfokozott érzelmi állapot legalább megszűnt.
2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerencsére toleráns pasim van, és inkább segíteni akar, mint menekülni, ez pedig sokat jelent nekem még azon az ominózus 2-3 napon is.

tehát váltsak. akkor gondolom más hatóanyagú gyógyszert kapok, igaz? mi a garancia (a semmin kívül) arra, h az másabb lesz?

2013. jan. 28. 13:30
 4/6 A kérdező kommentje:
meg olyan furcsa, h pont csak akkor van bajom amikor nem szedem és amíg nem jön meg...mintha elvonási tünet lenne
2013. jan. 28. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
én három hónapig szedtem symicát, és csak rossz tapasztalatom van vele. Mindennap sírtam (konkrétan olyan miatt, hogy egy bácsi ordít a kisfiúval) és depressziós lettem tőle. Elmentem nődokihoz, akinél még nem voltam, mondta, hogy ő fel se írja senkinek a symicát, mert depressziót vált ki a nőkből. Azóta Mistralt szedek, teljesen meg vagyok vele elégedve.
2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ugyanez volt nekem is a symiciától
2013. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!