Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt nem tudom hova tenni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem tudom hova tenni. Ezek alapján nem lehetek neki közömbös vagy ez csak szimpla kedvesség lehet?

Figyelt kérdés

Ráirtam a lányra aki mindig néz a suliban és szemezünk.

Kedves,mindig nagyon gyorsan válaszol,visszakérdezget,sok smileyt használ.

Viszont a témának a 80-85%-át én hozom fel. Ha én nem hoznék fel témát,nem biztos hogy hosszú beszélgetés lenne.



2016. jún. 10. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen k*va szar barátom, és nem az van, hogy mondjuk nem jösz be neki, mert amúgy igen bejössz neki már csak a leírtak alapján is. És ne próbáld magad becsapni, hogy te vagy a férfi te neked kell irányítani, és témát is felhozni...én is voltam így mint te:D Az a helyzet, hogy a csaj olyan g**i buta (sötét) mint az éjszaka, és ezt most halál komolyan mondom ne is képzelj bele többet, mert csak megfájdul a fejed. JA és ,ha ezt nem hiszed el próbálj meg vele 1 hónapot lenni , és alig várod hogy ne találkozzatok többet:D! Na az ilyen nőt mire kell használni?? megdugni-kidobni ,ha meg nem akkor inkább ne csinálj vele semmit, ha igazam volt privátban megtalálsz 1 hóbap múlva is:D ! csövi
2016. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy az amit az előző válaszoló írt, vagy pedig sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de csak szimplán kedves.

Beszélget meg mosolyog, mert nem akar bunkónak tűnni.

Ha tippelnem kellene akkor ő nagyon ritkán indít beszélgetést/új témát, a kérdések rövidek, a te válaszaid 5-10 sorosak az övéi pedig maximum 2.

Ez nem a te hibád. Szimplán nem kedvel annyira. Voltam ilyen helyzetben, pontosan ez történt. Szóval ne táplálj nagy reményeket.

2016. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vannak hosszú válaszai,kb pont annyi mint nekem.

Arra hogy nem nagyon hoz fel témát azt arra fogta hogy ő eleinte nem túl beszédes és lassan nyílik meg.

De még személyesen nem beszéltünk.

2016. jún. 12. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen lány vagyok, de attól még nem tetszik az illető akire ránézek és mosolygok vagy gyorsan visszaválaszolok.
2019. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!